Triumph Street Triple RS (2022)

Vlastník Roubi_R1
Vloženo 10.4.2022
Aktualizováno 23.4.2022

Chtěl jsem zkusit Triumph. Chtěl jsem si koupit novou motorku. A výsledkem je Triumph Street Triple RS.

Motorka koupena od FIRMA:MOTOCENTRUM HK (Hradec Králové)

První dojmy - 23.04. jsem vyrazil pro motorku z Prahy do Hradce Králové. Ráno jsem zjistil, že původní oblečení se nějak ve skříni srazilo. Takže jsem převzetí motorky doplnil o nákup kompletní nové výbavy. Vzal jsem to od bot až po helmu. Co šlo, tak samozřejmě Triumph :-) No pak jsem s novou motorkou a novým oblečením vyrazil do Prahy. Čekal jsem, že jsem po té pauze vše zapomněl, a že tří válec na mě bude peklo. Naopak, nezapomněl jsem nic, Street je hodný jak skútr a první cesta byla prostě nádhera.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě.

Doplňky na motorce - Padáky. Ale časem něco přibude.

Zkušenosti s tímto typem motorek moc nemám, poslední byl Z1000, ale na tom jsem najel vlastně nic moc. Pak BMW K1200R, což je jiná liga, Honda CB600 a babeta.
Čekal jsem zlou motorku a přitom to je taková hodná holka. Jízda na ní je zážitek, prostě mě to baví. Akorát, jak jsem byl zvyklý na silnější stroje, tak mi trochu chybí výkon, ale to dohání hravost a ovladatelnost. Proto větším motorkám je toto fakt zábavná hračka.

Juraj22
Juraj22 napsal 23.04.22 v 20:07

Tohle je super mašina
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

Wlnic
Wlnic napsal 15.04.22 v 07:18

Tak hlavně kolama dolů, protože tohle bude jízda