Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník Čety
Vloženo 29.4.2022
Aktualizováno 29.4.2022

Basic čtyřválcový naháč. Motorka pro multifunkční využití

První dojmy - První jízda byla ve 3* C nad nulou, takže zima jak v prd**i. Do teď jsem čtyřválce neměl a nečekal jsem, že to skoro nebrzdí motorem. Krásně měkký podvozek. Přední brzdy jsou na tu motorku hrozně slabé. Moto má krásně lineární průběh motoru.

Tak už od zimy jsem pokukoval po nějakém naháči. Po zkušenostech s BMW F650, Suzuki SV650S a Kawasaki el252 mi chybělo ještě vyzkoušet naháče. Moje první překvapení bylo, že na mě fouká. Nečekal jsem až takový odpor vzduchu, asi si budu muset zvykat. Každopádně motorka je lehce ovladatelná i při svých 220kg. Jak jsem už psal, tak motorka nemá na svou váhu dostatečné brzdy. Přední brzda po mém oblíbeném úseku zatáček začne okamžitě vadnout. Podvozek je spíše cestovního charakteru, je nastaven hodně do měkka. Přední vidlice jsou nenastavitelné, na zadním tlumiči lze nastavit odskok a přepětí. Na motorce jsem už měnil SPOJKU, předchozí majitel ji měl nastavenou v částečném záběru a po přidání plného plynu vylítli otáčky a to bylo vše. Každopádně kdybych si tuto motorku koupil před Svčkem udělal bych lépe. Motorka je vhodná pro menší postavy. Sedadlo jezdce je krásně nízko a člověk si přijde jak král. Před pořádným cestováním musím ještě nechat seštelovat ventily. Pak už to bude snad vše.

Čadil
Čadil napsal 30.04.22 v 06:25 10b.

Kali88
Kali88 napsal 29.04.22 v 21:38 10b.

Blahopřeju k takové volbě, já co ji mám tak jsem byl spokojenej vždycky. Teď už je to pro mě jen slabší hračka vedle bestie co jezdím nyní. Za ten vzhled a dojem máš od mě plnej počet