Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník StiefTomas
Vloženo 8.5.2022
Aktualizováno 11.6.2022

Peklo na dvou kolech :) Návrat ke staré dobré surové K8 :)

První dojmy - Po roční pauze návrat ke GSXR a hned zase zpět K8 :) Sháněl jsem modelovou řadu 2010 a výš, ale naskytla se koupě této K8 v celkem originálním stavu akorát s leknutým motorem na prvním válci.

Motorku bych doporučil pro - Určitě doporučuji pro začínající jezdce :)

Doplňky na motorce - Yoshimura vačky, Yoshimura výfuk 4-1, Rapidbike Evo, Quickshifter, KN filtr, padáky, voltmetr, pancéře, Reflexní oranžové doplňky

Sháněl jsem novější modelovou řadu, ale tahle K8 byla za dobré peníze s tím, že motor je K.O. Hromadu dílů jsem měl doma z mé dřívější K8. Takže proběhla demontáž motoru, rozborka a klika šla na přebroušení. Nechal jsem rovnou přebrousit všechna uložení na další rozměr ložiskové pánve dle výrobce. Nový rozvodový řetěz, udělané ventily, nové pístní kroužky, snížená hlava + kompletně udělaná sedla a gufera. Vačky jsem použil Yoshimury ze své staré K8. K nim samozřejmě nemůže chybět Yoshi výfuk takže origo vyměněno za TR4-1. Na motorce proběhla kompletní údržba tzn. nová ložiska v kolech, Ložisko v krku, řetězovka, vidle, repas centrálního tlumiče, kompletní repase brzd + pancíře, voltmetr, padáky, svíčky, nemrzka,plexi Puig, nové bačkurky Brigdestone S22, seřízení SACV, Podtlaky, TPS, KN filtr + rapidbike Evo. Quickhifter rapidbike. S vačkami odbržděno na 200Ps. No a nakonec nějaká ta úprava barviček a polepů :)

Motorka jede neskutečně. Na to moje šmrdlání kolem baráku ideál :) Až se trochu oteplí, vyrazíme s Dafitem zase někam zakroužit.

SKOL1963
SKOL1963 napsal 29.01.23 v 23:29 6b.

A co ta vejška 190CM ? To se na to poskládáš?Mám187 a taky o ní uvažuju

Ozzy_
Ozzy_ napsal 13.05.22 v 10:00 10b.

Pekna prace

Jsem zvedavej, jak ji to pujde na dromu. Teoreticky bys mel mit min o 20 koni vic nez ja na seriovy L7

_Michal
_Michal napsal 11.05.22 v 21:30 10b.

Klika pořád drží? Prý to není moc trvanlivé... Jinak krasavice!!!

k1gsxr1000
k1gsxr1000 napsal 11.05.22 v 13:29 10b.

máš to moc pěkný kolego

koki888
koki888 napsal 11.05.22 v 11:28 10b.