Yamaha Tracer 9 / 900 (2016)

Vlastník WARVETERAN
Vloženo 22.5.2022
Aktualizováno 1.8.2022

Do této motorky jsem se zamiloval na první pohled, i když jsem měl z motorek celý život strach a respekt tuto jsem musel mít.

Motorka koupena od FIRMA:HausMoto (Ledeč nad Sázavou)

Yamaha Tracer 7 / 700: Kamarádi mi doporučily vyšší obsah- větší robustnost této motorky kvůli mému vyššímu vzrůstu a nelituji výběru.

První dojmy - Když jsem na ní prvně sedl měl jsem strach abych ji hned nepoložil v první zatáčce ale sedli jsme si úplně parádně a neměnil bych. stále se seznamujeme a čím dál víc tomu přicházím na kloub, jen mě serou ty zatracený mouchy :-/

Motorku bych doporučil pro - Určitě je vhodná pro vyšší postavy a robustnější postavy když jsem jí dával na hlavní stojan docela mi to dalo, ale asi je to jen o cviku a gryfu, já mám 190 cm a sedí se mi na ní parádně, seděl na ní kámoš (170cm) a vypadal na ní vtipně, jak se říká že vypadáte jak vosa na bonbonu on vypadal přesně opačně, asi jako bonbon na vose :-) Na zen dosáhnu v pohodě takže pro nižší postavy bych volil menší moto, ale jen věc názoru.

Doplňky na motorce - Dokupoval jsem padáky, dále se chystám na vyhřívané rukojeti, ve sklepě mám nový výfuk od Black widow, který bude instalován také v nejbližší době.

Do Yamahy Tracer jsem se zamiloval na první dobrou, rozhodoval jsem se mezi 700 a 900.
Byl jsem v autorizovaném obchodě a na obě si sedl, zkusil si je a padla volba na tu 900.
Mám najeto lehce přes 1000km takže se ještě seznamujeme a zkoušíme co kdo zvládne, nejdelší trať na jeden zátah byla cca 160km z toho 120km na dálnici, budu asi muset zainvestovat do vyššího čelního skla, protože na té dálnici to je fakt vopruz.
Motor šlape skvěle, brzdy jsem na max. ještě nezkoušel, ale zatím jsem všechno ubrzdil.
Ovladatelnost je příjemná, posed taky, servis za hubičku, spotřeba parádní kolem 5.0l
Poruchu jsem zatím žádnou neměl.

S motorkou jsem zatím brázdil pouze asfalt a hodlám v tom vydržet, protože mě nějak prašné cesty, nebo terén neberou.

Myschan
Myschan napsal 23.05.22 v 11:17 10b.

Dobrá volba . Mám 187 a na 700 jsem si připadal jak na kolobrndě.

WARVETERAN
WARVETERAN napsal 22.05.22 v 20:42

Jak jsem psal, láska na první pohled a musel jsem ho mít, horší bylo přesvědčování doma, ale už se těším až manželku obléknu a zajedem někam na zmrzku a bude po problému
tracer jsou nádherný motorky, snad všech roků výroby

h.pepino
h.pepino napsal 22.05.22 v 20:40 10b.

Krásný Tracer. Mám ho také (2019), už druhého. Z osobní zkušenosti, tak nejméně na něm fouká se sportovním nízkým plexi