Yamaha XT 660 X (2004)

Vlastník FíkXTX
Vloženo 25.5.2022
Aktualizováno 6.6.2022

Motorka na jízdu kolem komína zvládne ale i delší trip ovšem pouze to co dovolí p*del.

První dojmy - Motorku mám po druhém majiteli který je navíc můj kamarád , dlouho jsem se na ni chodil dívat jak mu stojí nehybně v garáži po několika měsících jsem ho ukecal k prodeji , po první jízdě jsem tušil že jsem udělal dobře hned jsem se zamiloval. Byla to láska na první pohled. Motorka mi ihned padla do ruky , takže docela rychle jsem pochopil co si můžu a nemůžu dovolit.

Doplňky na motorce - Držák kufru od Kappy a kufr givi.
Edit:Červen 2022 výfuky Mivv.

Motorku jsem pořídil v roce 2018 kamarád ji vlastnil 7 let z toho 3 roky stala v garáži, jelikož bylo nutno vyměnit celkem dost věcí dohodnul jsem se s ním na slušné částce. hned po dovezení domů jsem usednul k PC a začal objednávat díly ... Ale pořád jen v podstatě spotřební zboží vyměnil jsem brzdy, gumy i duše, řetězovou sadu , kladky řetězu,olej ,filtry,podsedlovku s držákem SPZ (byl tam nějakej zbastlenej a sem tam jsem ohnul SPZ o zadní kolo.) Pro jednoho na pojezdeni kolem komína super stroj i když trošku těžší. Nicméně po dvou letech ježdění po republice jsem se rozhodl pro dovolenou v Chorvatsku . Byl to nejlepší výlet v životě ,Ale o tom třeba někdy jindy jestli bude čas a chuť tak se rozepíšu.

context
context napsal 05.06.22 v 11:23 10b.

super mašina přejí hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

FíkXTX
FíkXTX napsal 25.05.22 v 23:37

Přesně tak

Geodet
Geodet napsal 25.05.22 v 22:57 10b.

. Foto s býkem je nejspíš s Hradišťského Újezda u Blovic?