Kawasaki ZX-6R Ninja (2002)

Vlastník Wexpond
Vloženo 18.6.2022
Aktualizováno 3.7.2022

Koupena s 63k km na tacho, ale v dobrém stavu, jen s trochou kosmetiky.

Yamaha YZF-R6: Kawasaki ZX-6R 636 má lepší zátah v nižších otáčkách

První dojmy - Dvanáct let na Jawa 350/634, potom pár desítek let motopauza, tak že začátku bylo hooodně opatrnosti. Nedá se tedy říct, že by mi hned padla do ruky, chtělo to dost učení. Mám jí druhou sezónu, najetých 11k km a už si celkem rozumíme, i když motorka pořád umí víc, než já.

Doplňky na motorce - Výfuk Giannelli, tlumič řízení, pancéřové brzdové hadičky, ukazatel zařazené rychlosti, sportovní přepákování.

Chtěl jsem šestku supersporta, a z uvažovaných japonských značek mi vyšla nejlépe Kawasaki. Jak po stránce jízdních vlastností, tak i vzhledu. Navíc byla k mání za dobrou cenu přesně ta, kterou jsem chtěl. ? Díky objemu motoru 636 ccm dobře táhne i v nižších otáčkách, ale okolo 10.000 začne to pravé ořechové, to už není hodný koťátko, ale pěkně divoká kočka. Je na ss pohodlná i na delší výlety, najet 300-400 km za den není problém i s batůžkem. Spotřeba není rozhodně nijak moc důležitá, ale při výletním tempu lehce nad předpisovou rychlostí ve dvou jezdí okolo 5-5,5 l/100.

NiLu
NiLu napsal 25.06.22 v 23:21 10b.

Parádní Ninja, přeji hodně km v sedle a vždy šťastný návrat domů.

dasturm
dasturm napsal 25.06.22 v 16:41 10b.

Klasika Ted uz jen racing kapoty, sundat zbytecnosti a zabava muze zacit

Kali88
Kali88 napsal 20.06.22 v 00:11 10b.

Za to že je to Kawa, za to že je to Ninja, za to že je zelená, za to že dělá radost, jedině plnej počet

freccia_rossa
freccia_rossa napsal 18.06.22 v 18:00 10b.

Krásná mašina i nadšení. Přeju mnoho kilometrů bez nehod.