Jawa 350/634 (1974)

Vlastník hyll
Vloženo 3.7.2022
Aktualizováno 5.7.2022

Jawa 350 634 rok 1974 v netradiční černé barvě, říká se jí poslední hezká jawa.

Jawa 250/353 Kývačka: Cena

První dojmy - První dojmy byly že sem byl rád že jsem dojel domů cestou jsem si dvakrát pojawil, už při koupi sem věděl že na ní bude dost práce protože předchozí majitele byl trošku kutil ale byla za dobrou cenu.

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro fandu značky.

Hned jak sem motocykl přivezl domů jsem ho rozebral do šroubků a to včetně motoru, co nešlo použít se vyměnilo co šlo opravit se opravilo.Puvodní zapalování bylo nahrazeno 12v vape, dodělal se také boční stojánek kryt řetězu z blatníčku z kočárku nahradil originální a přední zkrácený blatník nahradil pěkný zachovalý v chromu pak už jen pár drobností a bylo hotovo. První jízda byla super motorka fungovala jak měla ale je to jawa brzdy nejsou nic moc ale požitek z jízdy je značný, nejraději jezdím po okreskách a zapadlých vesničkách po českém ráji a občas nějakej ten sraz hlavně tady u nás na zrcadlové koze.

marafzs600
marafzs600 napsal 04.07.22 v 19:30 10b.

Čadil
Čadil napsal 04.07.22 v 18:47 10b.

Targus
Targus napsal 04.07.22 v 07:29 10b.

Chromovaný blatníček z kočárku byl "vysoce modní a zcela nepostradatelný" na kyvkách. Na čtverkách už tuningový kolega předchůdce kapánek "zaspal dobu".
Každopádně jeho nahrazení nějakým pitomým originálem jsi motorku "zcela zničil" a samozřejmě, že minimálně pět, anebo spíš deset koní ze srdce tohoto trhače asfaltu je zcela fuč.

Ještě bych si dovolil kapánek požebrat o alespoň jednu fotočku z pravé strany. Nevím proč, ale naprostá většina motorkářů je přesvědčena, že pravá strana jejich motorek je nekoukatelná. Eventuálně kdyby se našla fotočka s tím blatníčkem...

Milan1963
Milan1963 napsal 03.07.22 v 21:10 10b.