BMW R 1100 R (1997)

Vlastník vonKukuckHF
Vloženo 7.7.2022
Aktualizováno 12.7.2022

Sedím na tom jako vosa na bombóně. Jsem bambula na bramboře

První dojmy - Robustní cesťák, ale na moji 140kg těžkou postavičku dobrý. Krásně přede, trochu zlobí neutrál. Vzhledem k věku se rozpadají gumové hadičky kolem elektrické kabeláže, nic, s čím by si zkušený elektrikář jako já neporadil.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padáky, kufry, laděný výfuk

Líbí se mi BMW s boxerem, jasná volba.
Jezdit budu hlavně sám, moto je tahoun s dobrým motorem a silnými brzdami. Jednoduchý natolik, abych si spoustu věcí dokázal udělat sám.
Klasická silnička.
Mám jen krátce, budu v létě jezdit po šermovačkách, tak jsem zvědavý, jak to všechno uvezu. kopí a štít mi přivezou autem, jinak bych to měl bez problémů pobrat...

vonKukuckHF
vonKukuckHF napsal 08.08.22 v 21:02

2 Leatherboy: Díky, díky, na bramboře začínám, tak jsem raději ostražitý, tak těžkou motorku sedlám poprvé. Foto dodám

Leatherboy
Leatherboy napsal 08.07.22 v 10:35 10b.

Super naháč s přebytkem výkonu, dobrá volba pro jezdce s nějakými zkušenostmi a klidně i nějakým tím kilem navíc . Jasan, je to už trošku stará vrána, takže tu "ponákupní údržbu" si budeš muset vyžrat, ale pak máš šanci, že bude stroj skvěle sloužit řadu sezón. Sám jsem tenhle motor nikdy neměl, ale kamarádi si ty starý boxery na BMW chválí víc než ty modernější.

Tak užívej kilometry a nezapomeň přidat fotku, jak osedláváš oře s kopím v pazourách