Babetta 210 (1990)

Vlastník Claz
Vloženo 18.7.2022
Aktualizováno 18.7.2022

Moped pro každého kdo se nebojí si ušpinit ruce

První dojmy - Moje první "motorka" kterou jsem si zamiloval bohužel jsem koupil nefunkční tudíž už od začátku jsem investoval do dílů. Výhodou je že se na ni dá dobře naučit opravovat. Koupě za super cenu 7500,- okres Mělník

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu si nevadí ušpinit ruce páč za servis bych se už nedoplatil. Super pro začátečníky nebo pro milovníky a sběratele veteránů. Navíc fajn vyhlídkové vozidlo.

Doplňky na motorce - Na Babettě mám uzamykaní elektřiny na klíček, zkrácené kolénko výfuku, díru v koncovce navíc a tuningové díry ve vložce od předchozího majitele.
Do budoucna možná přibude 12V Bateriový systém.

Babettu mi ukázal a půjčil kamarád který má ze staršími stroji už zkušenosti.
Hned po vyzkoušení jsem věděl že ji musím mít a jsem za to rád dost jsem se na ni naučil ( né jen řídit ale také opravovat).
Většinou jezdíme a opravujeme naše peklo stroje s partou takže je alespoň zábava.
Babettu jsem chtěl už od začátku 210 a to hlavně kvůli lepší jízdě do kopců a pěkný vzhled.
Je to lehce opravitelný stroj s dost úložným místem, navíc není nutnost mít SPZ.
Používám ji jak v terénu tak po silnicích, v terénu se mi značně osvědčil zadní drapák ale dost krát mi sežral kabeláž a i blatník. Navíc se přes něj špatně mění duše tudíž šel origo vzorek.

Do budoucna plánuji boční brašny a možná kaslík pod sedlo pro více úložného prostoru než je jenom košík.

calex
calex napsal 11.12.22 v 18:08 10b.

Nádherná babka, klasika terénkoza.

Leatherboy
Leatherboy napsal 18.07.22 v 20:26 10b.

nějak se musí začít

Rudej Baron