Honda CBR 125R (2007)

Vlastník kamarad05
Vloženo 20.7.2022
Aktualizováno 20.7.2022

Skvělá motorka do začátku pro ty co chtějí lehkou, obratnou a spolehlivou motorku, která jezdí skoro za nic.

První dojmy - Byla hezčí než se zdálo z fotek. Původně se mi vzhledem moc nezamlouvala, protože má úzká kola a je malá, až mě potom ten vzhled přesvědčil. Posez byl naprosto přirozený a motorka byla úžasně obratná, mrštná a rychlejší než bych čekal (předtím jsem seděl jen na jawě, takže to je jasný).

Motorku bych doporučil pro - Pro kluky i holky kteří chtějí začít se spolehlivou motorkou.

Doplňky na motorce - Zatím je vše originál a toho si cením.

Doporučil mi ho kamarád, který má taky cbrko a byl s ním naprosto spokojený. Já za sebe si ho nemůžu vynachválit! Sice do kopce moc nejede a ve dvou už vůbec ne, ale oproti ostatním dvácám rozhodně nezaostává. Měl jsem možnost porovnání s Yamaha dt 125 a musím říct že v zatáčkách bezkonkurenčně vítězí cbr. Možná na předjíždění je lepší dtéčko, ale je to holt dvoutakt, takže nenaděláš nic :). Pohodlných je asi tak 120 km v kuse, pak si člověk musí dát pauzu. Za mě největší plus je spotřeba, která se pohybuje okolo 3 l na 100km, což je skoro nic, když člověk zrovna nehltá kilometry po stovkách a jezdí spíš menší vyjížďky, jako já .

callowsick
callowsick napsal 27.07.22 v 16:20 10b.

pěkný CeBRo