BMW F 850 GS (2021)

Vlastník bosik
Vloženo 2.8.2022
Aktualizováno 12.1.2023

Nikdy jsem BMW moc nemusel, až jsem si jedno pořídil a nelituji :)

Motorka koupena od FIRMA:MV MOTO (Kroměříž) - Prodejce doporučuji všemi deseti, výborné jednání a motorka odpovídala tomu co inzerovali

CF Moto 800MT: Objednaná v březnu s tím že dojde kolem půlky května, v půli června jsem narazil na tohle GS tak nebylo co řešit (MT došlo do ČR začátkem července tak jsem udělal radost dalšímu v pořadníku)
Moto Guzzi V85 TT: Líbí se mě od doby co vyšlo, ale ještě na ni neuzrál čas

První dojmy - Před 2 lety jsem byl na BMW dnech tak jsem ji projížděl a věděl do čeho jdu

Doplňky na motorce - Packety Dynamic, Touring, Comfort, Activ, jizdní režimy Rain, Road, Dynamic, Enduro, Enduro Pro
Po koupi doinstalován vyšší štít, kufry a mazání řetězu Cobrra Nemo

Člověk míní, okolnosti mění. Prvotní plán byl letos odjezdit na Bandasce, ale když se začli objevovat první MT800, začal jsem po nich nenápadně pokukovat, náhodou jsem narazil v Břeclavi na prodejnu MTT kde ji měli jako předváděčku, byli z toho dvě jízdy a nezávazná objednávka s tím že pokud nedojde do konce května tak se začnu dívat i po jiných motorkách což se taky stalo
Jedno ráno jsem tohle GS objevil v inzerátu rok staré s 1550km ve stavu nové motorky tak bylo vymalováno
Za dva měsíce jsem s ní najezdil přes 9tis km po různých površích a motorka vše zvládla na jedničku
V Červenci jsem s ní absolvoval cestu do Fara a zpět a nemůžu na ni říct jedinné špatné slovo

Snekofon
Snekofon napsal 11.01.23 v 20:54 10b.

safra já žil v tom, že po Bandasce přišlo to CFko a tato klička ve výběru mně utekla. Rozhodně skvělá volba

Paulano
Paulano napsal 09.08.22 v 10:21 10b.

dragsterrr
dragsterrr napsal 03.08.22 v 07:35 10b.

Tak to ty si mi ju vyfukol :) :) :), som chcel na dalsie rano pre nu vyrazit a rano uz bol inzerat zmazany. Uz po jazdenke pozeram asi rok a pol a stale nemozem zohnat.

Paradna masina, predpokladam, ze s tvojou vyskou a original sedlom dociahnes na zem celymi chodidlami?

Samíc
Samíc napsal 02.08.22 v 20:51 10b.

Gratuluji moc pěkná

Musigo
Musigo napsal 02.08.22 v 20:04 10b.

Krasavica, pěkná barevná kombinace