Honda Forza 300 (2020)

Vlastník StK323f
Vloženo 17.8.2022
Aktualizováno 17.8.2022

Praktický a pohodlný skůtr, který dělá přesně to, pro co byl stvořen. Dopraví Vás pohodlně a spolehlivě z místa na místo.

Motorka koupena od jedlecz (Praha 5-Zličín)

Yamaha X-max 300: Má rád Hondy, vždycky jsem měl Hondu, X-max je asi tvrdší, našel jsem fajn inzerát.

První dojmy - Po návratu na skůtr z "velké" motorky (Horneta 600) mi přišlo, že se budu muset na skůtru učit jezdit. Při posedu mám stále pocit, že sedím jako slepice na bidýlku. Oproti Hornetu, kde člověk sedí uvnitř motorky a hlavně, kde motorku držím nohama se tady na skůtru nohy pochopitelně skůtru nedrží a mě to tak přijde strašně vratké. Na druhou stranu pokud si tenhle pocit zakážu, zjišťuju, že forza je strašně jednoduchá a dělá přesně to, pro co byla stvořená. Tedy praktická, mrštná a jednoduchá motorka pro člověka, který ji nechce využívat jako hračku na ježdění, ale jako dopravní prostředek.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti - originál Honda - indikace na palubním počítači.