Honda Forza 300 (2020)

Vlastník jirikval
Vloženo 8.9.2022
Aktualizováno 8.9.2022

Velmi moderní a komfortní stroj se spoustou prostoru a vychytávek. Výtečné jízdní vlastnosti. Při váze 160kg asi nejlepší skútr na cestování a výlety.

Motorka koupena od Soukromé osoby

Yamaha X-max 300: Nebyla dostupná

První dojmy - Nikdy jsem neměl jednostopé vozidlo takhle nabité elektronikou v tom dobrém slova smyslu. Distanční klíček, 2+2led světlomety, asr, abs, elektrický windshield. Informace zobrazené na sdruženém přístroji jsou široce nastavitelné a perfektně čitelné. Ovládá se velmi příjemné a to jak ve městě, tak na dálnici.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji na cestování komukoliv, komu jde o příjemné klidné svezení bez nervů a závodění.

Doplňky na motorce -

Hledal jsem silnější skútr na dojíždění do práce a výlety ve dvou. Přecházel jsem z Yamaha N Max. Chtěl jsem co nejlehčí stroj, který by zvládal výlety ve dvou, pojal dvě helmy, motobundy a povinnou výbavu. Tohle všechno Forza splňuje a navíc přidává pohodlný posez pro oba, výtečný podvozek a agilní motor. Navíc nikdy nezapomenu nikde klíčky, protože je celý den nevyndávám. Nejlepší je jízda na okreskach, dobře zvládá i město a dálnici. Příjemné rychlosti jsou do 130ti. Je schopen tachometrovych 150. Hezky zrychluje po rovině,ve dvou do 120kmh. Windshield je elektrický nastavitelný v rozsahu asi 10cm a jeho účinnost je hodně znát.