Suzuki AN 650 Burgman (2007)

Vlastník sphing1
Vloženo 14.9.2022
Aktualizováno 14.9.2022

Hledal jsem automat, toto byl kompromis - variátor, ale možnost Automa/Manuál. Stačí.

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo

První dojmy - Padla rovnou do ruky? To tedy určitě ano. Byť vše úplně jiné. Ale přizpůsobení se je rychlé. Líbí se mi exterier, pohodlné sezení, veliký objem kufru i pod sedadlem. V režimu automatu, kde se motor točí neustále okolo 3000 ot./min., to bzučí jako vosa, dvouválec v těchto otáčkách má minimální vibrace - paráda. Ale jemně větší spotřebu, než bych si přál.

Motorku bych doporučil pro - Žádné závodění, jen pohoda a kochání krás okolí, zatáčky díky středně velkým kolům jezdím pomaleji než dříve na "dospělých" kolech

Krásná, pohodlná, oproti minulé hrozné bzzzkadlo - neustále se udržují otáčky kolem 3000 (ve volbě automatu pochopitelně, ale při přepnutí na Manuál to je pochopitelně jiné), veliký kufr (zas - oproti minulé moto), jediné rozčilovací mínus - zatracená krytka víka nádrže - ale zatím drží a neupadla ... jezdím ve dvou, a fakt naprostá spokojenost - není to na kličkování ve mstě mezi auty, ale na větší vyjížďky, sedadla-křesílka

tomcruise77
tomcruise77 napsal 21.09.22 v 06:16 10b.

je to parádní stroj, kdysi jsem po něm toužil až do doby, kdy jsem si na něj sedl na motosalonu a zjistil, že na mém AN400 mám vlastně víc prostoru. Zde se kvůli koncepci pohonu sedí malinko výše a já neposkládal 196 za řidítka. Mé kolena byli opřené o kastlíky. Jinak je to pohodlná raketa. Nesmí se to ale začít kazit. Ten pohon je sice fantastický ale hodně složitý a drahý na servis. Hodně lidí se toho při určitých km zbavuje, aby to nemuseli dělat. Tak kolama dolů.