Suzuki DL 650 V-Strom (2021)

Vlastník Martin-pg
Vloženo 6.12.2022
Aktualizováno 8.5.2024

Po Svartpilenovi 401 koupeno jako větší, pohodlnější a více turistická i pro 2 osoby.
Cestovní výbava se bude doplňovat. Ročník 21, koupeno 21 - nový.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

První dojmy - Po zkušební jízdě, kterou jsem hodnotil kladně, jsem se rozhodl a objednal. Během procesu zajíždění jsem laboroval se štítkem, až jsem se rozhodl pro větší plexi.

Doplňky na motorce - tankvak SW motech na podkově, padáky, centrální stojan, 2x boční kufry kappa a turistické plexi Puig s deflektorem pro mou výšku 185 cm je v nejnižší poloze a dobrý. Doplněný Alu kryt motoru místo Suzuki plastu.

Stromík vybrán jako ověřený, bezproblémový a nízkonákladový stroj pro cestování i ve dvou.

Motor, zde asi není nutné uvádět něco nového, všichni znají. Brzdy v cajku, podvozek je spíš měkčí, ale pro cestování je ideální. Takže ve finále boční kufry, padáky, plexi a centrál, jako zdravý základ pro příjemné cestování

Spotřeba při poklidné jízdě (dodržování rychl. limitů) je kolem 4 l, Alpy ve 2 s kuframa a válcem 4,2 l/100km.

Pozor, při namontovaném rozšíření policajta! Drhne o asfalt dříve než stupačky! ))

speroure
speroure napsal 02.01.23 v 16:14 10b.

Moc pěkná Přeji mnoho spokojených km

JardaBar
JardaBar napsal 06.12.22 v 21:31 10b.