Honda NC 750S (2015)

Vlastník mára84
Vloženo 8.1.2023
Aktualizováno 8.1.2023

Honda NC 750 S DCT , střední dvouválec s velmi příjemným charakterem a jízdním projevem.

První dojmy - Na Hondu NC jsem se jel podívat z jistých důvodů, už mi nevyhovoval skútr se vám posezem, ale zase jsem nechtěl ve městě řadit. To se k proč nezkusit Hondu v automatu ? Zvykáme si na sebe , určitě se nám spolu bude líbit.

Doplňky na motorce - Top box, nástavec plexi.

Ano, přesně tak , moje první Honda a rovnou v automatu. Přesněji řečeno, dvouspojka, podobný systém jako u koncernu DSG. Převodovka má stejnou olejovou náplň s motorem + filtr. To znamená , že máte v motorce víc oleje než kdejaký osobák. Dvouválec o objemu 750 se zdá být jako ideální volba. Takový pohodový beránek, ale když mu dáte pokyn S a klidně podřadíte tlačítkem na levém řidítku o dva kvality níž, tak je to celkem svižný společník. Nádrž je pod sedlem spolujezdce, takže máte místo nádrže parádní úložný prostor , kam se vejde i helma. Jízda kdekoliv mimo terénu , je to taková univerzální holka do města , na dálnici i na okresky. Brzdy dobrý, zajímavá je i parkovací brzda, která se může někde v kopci hodit. Velká spokojenost ?

Pes69
Pes69 napsal 08.01.23 v 22:20 10b.

Je moc prima! Oni v hondě asi vědí proč, ale je škoda, že už "eSko" nedělají .. sice se "iXko" vlastnostmi asi příliš neliší, taky je to čistá asfaltovka, tak esko je prostě hezčí .. hodně šťastných KM!!

Pupi04
Pupi04 napsal 08.01.23 v 21:26 10b.

Super
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Buštík
Buštík napsal 08.01.23 v 21:20

Geodet
Geodet napsal 08.01.23 v 19:05 10b.

Super stroj.