Honda NC 750X (2018)

Vlastník Mel79
Vloženo 14.1.2023
Aktualizováno 23.10.2023

Design, ovladatelnost, spolehlivost.

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Vojtek - MotoGO (Benešov) - Rychlá domluva, férové jednání, mohu jen doporučit, pán byl moc ochotný.

Triumph Tiger 800 XC: Asi na základě recenzí a ceně servisu.
Honda XL 1000V Varadero: Na dojíždění do práce velká spotřeba a menší obratnost v městském provozu.

První dojmy - Zatím jsem nad míru spokojený, spolehlivá, lehko ovladatelná v městským provozu a dobrá i na delší cesty. Sžil jsem se s ní již při první cestě a to i ve dvou, zatím nemám co vytknout.

Doplňky na motorce - Sada kufrů od Givi, rám a přídavná světla.

Zatím jsem moc spokojený, ale budu moct napsat více po první sezóně. Zatím jsem najel je kolem 1000km, což je na objektivní recenzí málo. Motor odpovídá tomu co jsem četl v recenzích a oceňuji u něj hlavně nízkou spotřebu, což je kladem pro dojíždění do práce. Chtěl jsem motorku na dojíždění do práce tak na cestování a na to je výkon dostatečný. Jedinou málo slabinou mi přijde přední brzda, ale není to nic čemu by se nedalo přizpůsobit.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.02.23 v 01:25 10b.

super

Pupi04
Pupi04 napsal 21.01.23 v 08:55 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

speroure
speroure napsal 15.01.23 v 14:37 10b.

Velmi dobrá motorka a ta spotřeba Hodně spokojených km

Hunyady
Hunyady napsal 15.01.23 v 12:21 10b.

Taky mám tuhle potvůrku a jsem s ní moc spokojený. Mám modrou, bílé se mi líbily taky, ale měl jsem na výběr modrá nebo červená. Tak ať Ti dělá jen radost .