Triumph Street Triple R (2011)

Vlastník VencaH
Vloženo 16.2.2023
Aktualizováno 2.3.2024

Skvěle ovladatelná, skvělé brzdy, skvělý zvuk! Nemám k ní jedinou výtku.

Ducati Monster 821: Jediný důvod byl, že jsem si řekl, že si koupím na jeden rok Streeta, abych vyzkoušel 3válec. No a nakonec mi zůstal do teď.

První dojmy - Hned při první jízdě, která byla směr evidenčka jsem se řechtat v helmě, jak je ta motorka božsky ovladatelná a jaký má chod oproti 2válcům! Láska až do teď :-D.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford Sport
Držáky bočních kufrů Givi 3D600 + kufry Givi 3D600
Padáky RDmoto
Držák SPZ, LED blinkry a cnc páčky Barracuda
výfuky Arrow
Iridiové svíčky
žárovky Night braker
zadní madlo pro spolujezdce Triumph

Motorka kupovaná od slečny někde od Berouna. Bohužel hned při první jízdě mi vytekly tlumiče, takže hned takový oser na začátek. Nechal jsem udělat repas a vesele se mohlo jezdit. Jak to tak bývá, tak první sezónu jsem najezdil vcelku dost a taky vcelku přibral kila .
Už mě moc nebavilo jezdit jenom kolem komína, takže jsem začal vymýšlet, jak s bagáží. První co bylo, tak jsem si navrhnul a vyrobil zadní kufr včetně uchycení:

Po první projížďce jsem věděl, že tudy cesta nevede. Zátěž v kufru dost negativně změnila ovladatelnost moto, takže kufr prodat a hledat jiné řešení. Nakonec jsem koupil origo držáky a kufry od Givi a ty už mám teď a jsem s nimi velice spokojen. Proběhlo pár moto tripů, okolo Čr, Slovensko, Grossglockner a vždy paráda.

Původně jsem chtěl Streeta jenom na jeden rok na zkoušku tříválce, ale nakonec už ho mám 5 sezónu a jsem s ním spokojen. Pravidelný servis atd. je samozřejmostí, jedinkrát se mi stalo, že se mi někde uklepal kabel od baterky, jinak prostě pecka.

Líbí se mi to, že klidně můžu jet po obci na 6tku a když za to vezmu tak to jede, samo když to člověk nakope dolů, tak to krásně letí a spolu s výfuky Arrow má i nádherný zvuk.

berry78
berry78 napsal 22.02.23 v 08:55 10b.

Ta obří komoda metr za a metr nad těžištěm motorky je úlet :o) ... ale máš body, že jsi sám uznal že to nebyl dobrý nápad a dal to do prdele .

jps13
jps13 napsal 20.02.23 v 17:11 10b.

Tak at slouží kráska Moc pěkná

Milan1963
Milan1963 napsal 17.02.23 v 09:51 10b.

Krasavec !