Vespa GTS Super 300 (2022)

Vlastník L_Miler
Vloženo 20.3.2023
Aktualizováno 14.3.2024

Vespa je je životní styl. Přestože mám ještě "mašinu", na vespu si vždy rád sednu, protože vespa není jenom jízda, ale je to prostředník k setkávání s komunitou.

Motorka koupena od Vespa morava

První dojmy - Třístovka v novém provedení s motorem HPE je svižná a nemá problém dosahovat cestovních rychlostí klasických motorek. Vzhledem k variátoru je i jízda pohodlná a neunaví ani po několika stovkách km.

Nahrazoval jsem menší 125ku. Byla dostačující, ale pro cesty na setkání např. do Terstu nebo do jiných evropských destinací byl již cítit malý obsah a cestovní rychlost byla zejména v kopcích nižší s absencí možnosti akcelerace. Třístovka si nechá přidat i v kopcích a zcela ladně zatahuje. Na cestování je poměrně dobře vybavena úložnými prostory, případně se dají dokoupit nosiče a kufry. Ideální pro jakoukoliv trasu. Dal jsem s ní na dvě etapy italský Terst. V roce 2023 plánuji Interlaken ve Švýcarsku, potom Paříž, Brusel, Amsterodam a domů do ČR. Nebojím se, že by to Vespa 300 GTS nezvládla.

MaloPes
MaloPes napsal 21.03.23 v 15:41 10b.

Pes69 - ne vsichni na tom jezdí kolem komína, jako ty???

Pes69
Pes69 napsal 20.03.23 v 20:56 10b.

Je boží!! (když vynechám to, že není žlutá .. )

A ten trip zvládne s prstem v nose .. ..myslím, že by zvládla i delší! užívej lítej ...

mimochodem, co máš za velkou mašinu? a jezdíš na ní ještě??

Milan1963
Milan1963 napsal 20.03.23 v 18:36 10b.

Parádní. Mám itlaku dvoustovku, taky pěkně jezdí. At" Vespa dělá radost.