Honda Forza 125 (2023)

Motorka koupena od FIRMA:Roman Bartyzal - autorizovaný dea

Honda Forza 750: Nevyhovující jizda
Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Spo: Moc vysoká pořizovací cena
Yamaha X-max 125: Forza je krásně propracovaná i v detailech

První dojmy - Po predchozím vlastnictví modelu 2015, 2019 přišel na řadu 2023.Pro mne naprostá spokojenost .Věděl jsem z předchozích modelů do čeho jdu .Na Forze není nic co bych negativně mohl říci,a toho skvělého tolik že je na vydání knihy ?

Motorku bych doporučil pro - Každému kdo rád jezdí a užívá si jízdu jak ve městě tak mimo město

Doplňky na motorce - Namontovány nastavitelné cnc brzdové páky,malossi multivar,sada výfuku Arrow.
Plánované tmavě plexi sklo a malossi delta clutch .

Stejně jako předchůdci se i nový model chová stále stejné .Ovladatelnost rychlost a komfort je zachován.Pouze po optické stránce je tento model v přední části pozměněn a vypadá agresivnější.Zmena světel vedla k lepšímu a jízda v noci a viditelnost je o dost lepší. Jízda ve dvou je stále komfortní a svižná jako u modelu před.Pouze jízdu v terénu jsem nezkoušel a ani nehodlám, je to Scooter ne terénní motorka .Běžnou polní cestu na chatu bez problémů projedu pokud to není tankodrom .Ohledně motoru není co dodat první model prodán při 16 tis druhý 20 tis a oba bez poruch pouze běžný servis .Na Forze zvládám jak město tak delší tratě.Forzu jsem si kupoval po předchozi zkoušce více druhů tohoto typu motorek ,a nelituji.Chtel jsem větší komfortní Scooter na delší cestu ale i do města,a to bohatě splnila Forza .

Fáfič
Fáfič napsal 17.01.24 v 14:46

No šotek je má bývalá Forza .Nějak jsem nedokázal rozdělit fotku mé staré a teď nové Forzy.
Výběr je jednoduchý,syn bude dělat ŘP na 125 CCM a já po předchozích modelech byl s Forzou naprosto spokojen .Teď ji užívám na jízdu město práce a projížďku po okolí.Do budoucna cca 2 roky chci na výlety právě Afriku a Forzu dostane kluk

motosvět
motosvět napsal 17.01.24 v 10:25 10b.

Skútr výborný celkem mě udivil tvůj výběr strojů Forza 750, Africa 1100 a pořízení Forzy 125 A v těch fotkách máš "také" šotka...
No ať jezdí