Suzuki TL 1000S (1997)

Vlastník Tichasky
Vloženo 12.6.2023
Aktualizováno 27.7.2023

Polokapotovaný superbike z devádesátek, nebo taky přezdívaný Ovdovovač

Motorka koupena od pan D.

Suzuki GSF 1200 Bandit: Vlastně nebyla možnost, protože jsem motorku pořídil výměnou

První dojmy - Byl tam velký respekt už jen dát si testovací jízdu, po seskočení z jednoválcového endura jsem si připadal jako kdyby jsem na motorce nikdy neseděl, celá geometrie posezu byla jinak, ale to mě nezastavilo a vyrazil jsem na krátkou projížďku. Hned jsem zjistil, že je v háji pumpa přední brzdy, tak jsem k motorce přistoupil prostě jako k nezabrzditelné střele, ale vypadá to, že si po pár opravách budeme rozumět.

Motorku bych doporučil pro - Člověk musí být asi velkej pacient, když si řekne “chci TeLe”. Pro začátečníka to určitě není rozumná volba, ale když není v hlavě duto, tak si může zajezdit každý

Doplňky na motorce - Výfuky Remus

Přišel jsem k ní jako slepej k houslím, jednoho dne mi napsal pan D. Jestli bych vyměnil moje DR 650 RSE za jeho TL1000S a já si řekl proč ne.
Dneska je 12.6. 2023 a motorku už mám přepsanou. První co mě čeká udělat je repas brzdové pumpy, vyřešit přpad z nádrže, protože mi při plné teče benzín na rám a stejká po motoru, potom pravněpodobně nové přední kotouče a desky ať nejsem překvapen. Dostal jsem v balení s dalšíma dílama i tlumič řízení s držákem, ale bohužel bez šroubů, ale to mi je celkem prdel.

Update 27.7.23
Milý deníčku, dodělal jsem si řidičák na velkou motorku (konečně pod 13ti letech co mám A2) a konečně jsem si mohl normálně zajezdit. První zjištění je, že se mi rozsvítilo hladový oko jenom z trasy Mladá Boleslav -> Kolín a zpět, další zjištění, že po předjetí dvou kamiónů je najednou na tachometru 180km/h. S tímhle jsem ale vlastně počítal, ale z čeho jsem trochu špatnej, tak je posez na delší cestu, když jsem si dal dneska 130km dlouhou trasu po okreskách bez zastavení, tak už jsem pomalu nevěděl co s rukama, tak jsem teď trochu na vážkách jestli se u mě TeLe dlouho ohřeje, protože začínám pokukovat po Hornetu 900F nebo Bandit 1200N
Zatím jsem stihl repasovat přední brzdovou pumpu a vyměnit obě páčky na řidítkách, ale brzdí to stejně jak fichtl

kundatrak
kundatrak napsal 19.06.23 v 12:47 8b.

Také jsem ji měl ... ráda chcípala v nízkých otáčkách na nízký kvalt. Jednou jsem si narazil koule o nádrž, když mi to udělal při jízdě na jedničku

PF1
PF1 napsal 14.06.23 v 05:44 10b.

pekna raketa

Dawe323
Dawe323 napsal 13.06.23 v 12:21 10b.

Motorka zajímavá, držím palce ať je brzo plně funkční a dělá radost. A třeba někde v okolí na viděnou