Kawasaki VN 2000 (2004)

Vlastník Horsťa
Vloženo 7.7.2023
Aktualizováno 5.8.2023

Pojízdné křeslo se 2 koly na kterém se cítíte jak doma v obýváku.

Motorka koupena od FIRMA:Motocykly Zeman (Jindřichův Hradec

Yamaha XV 1900 Midnight Star: důvod neuveden

První dojmy - Neměl jsem s ní žádné zkušenosti a vše hledal. Nejvíc mě fascinovala hmotnost motorky. Když jsem se s ní rozjel, hned mi bylo jasno, že ji musím mít. Možná horší ovladatelnost na místě kvůli váze která není zas tak hrozná, ale když se dá pohybu, zlatý požitek a zvuk výfuků.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho s výškou kolem 180 Cm a se silou v rukách.

Doplňky na motorce - Vyhřívání sedačky
Kufry
Padák
Čelní plexi štít
Předkopy

Krásná velká mašina, kterou se cítím dobře na cestách. Výkon se kterým si můžu být jistý, když je ho potřeba, tak tam je. Spotřeba je krásná 5-6l/100km. Podvozek motorky není tvrdý ani zas měkký. Klidně se na ní dá cestovat celý den.

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 10.07.23 v 22:05 10b.

Na tom by som si rad zajazdil

Kali88
Kali88 napsal 09.07.23 v 15:23 10b.

Jo ten obří dvouvál by se mi taky líbil, ale čas ještě nenastal. Zatím mám raketu stejné značky ale s objemem něco přes litr

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 08.07.23 v 17:05 10b.

super koráb .
Užívej tu sílu a pohodu .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 07.07.23 v 21:53 10b.

Právě váha rozhodla, že jsem vzal patnáctku. Stály vedle sebe a údaj na štítku mě vyděsil. Jenže já mám metr sedmdesát a vážím 56 kilo. Tak mám VN 15. Ale ten zvuk dvoulitru je úžasný. Máš dobrou hračku. Závidím ti metr osmdesát.

fery251
fery251 napsal 07.07.23 v 16:03 10b.

Super parník. Rozhodoval jsem se mezi VN 2000 a VN 1700. Nakonec vyhrál Voyager, ale dvoulitr má taky svý kouzlo