Yamaha Tracer 7 / 700 (2017)

Vlastník Daniela333
Vloženo 17.7.2023
Aktualizováno 17.7.2023

Moderní stroj, krásně plynulý plyn, necuká, umí pohodovu jízdu i zrychlení.

Kawasaki Versys 650: Je o dost vyšší - při vyzkoušení jsem dosáhla jen tak tak špičkami prstů, je i dost pocitově širší, nesedla mi.
Suzuki DL 650 V-Strom: Strom se mi moc líbí právě proto, jaký je nenáročný pracant, je na mě ale přeci jen velký a široký...

První dojmy - Moderní stroj, otočit klíčkem a jet.

Doplňky na motorce - Po původním majiteli jsem zdělila to co jsem si přála - vyhřívané rukojeti, padáky, kufry, přídavná světla, rozšířený boční stojan, vyšší plexi.

Dosud jsem jezdila jednoválec BMW, který jsem pořídila na rozježdění. Cestovní enduro měnit nechci, vzpříměný posez za jízdy je parádní. Ujasnila jsem si, že chci stroj, který umožní pohodlnou plynulou jízdu, a zároveň umí i svižnější otočení za plynem. To splňuje Tracer 700, který můžu sedlat i při mých 168 cm vzrůstu. (no musím se trochu dost snažit, ale to mě baví).
Vyzkoušela jsem i jízdy s baťohem, který ochotně představoval můj synek. Ale při mé malé výšce vím, že jízda je pro batůžek celkem riziková.
O brzdách Traceru se píše, že nejsou úplně nejskvělejší, no možná nejsou. Brzdí zhruba jako moje starší Funduro, ale podle mého mechanika jsou parádní a brzdí jak mají. Je fakt, že takhle aspoň nepřelítnu přes řídítka.
Zatím jezdím kolem komína, zadek a záda vůbec nebolí :). Tracer má užší sezení než Funduro, přesto je ale o dost pohodlnější.

Lobo73
Lobo73 napsal 15.09.23 v 20:57 10b.

Super koment a at se daří... a známá fráze " kolama dolů"---- ozvi se a vyjedem spolu pokud budeš chtít

jawatar
jawatar napsal 18.07.23 v 06:04 10b.

Ten motor si zamiluješ!