Kawasaki ZX-6R Ninja (2001)

Vlastník KAWAHAB
Vloženo 13.8.2023
Aktualizováno 29.4.2024

Neurazí ale nenadchne.. šestka

Babetta 207: důvod neuveden

První dojmy - Víc hluku než výkonu.. Dole je to hluchy jak pedál..Mimo výfuk v původním vzezření, neostříhaná ani moc neopadaná. Silniční značka naturelu mi nejbližší :-)

Motorku bych doporučil pro - Ergonomicky pro osoby cca 165 -175 cm vzrůstu, ve sportovnějším duchu řek bych spíš pro ženy..

Doplňky na motorce - Pár serepetiček, ani sem to nestihl pořádně nakoukat

V posledních letech moc nenajela .. Stav, i (pár emocí) byl faktor odkupu .. Něco sem s tím sjel. Přezul to, řetězovku, náplně. Ovládání je úměrné k roku výroby, na lehko dá se říct "bruslí" dobře i dnes..V přijímce letí jak šipka, než se cesta zaklikatí..Brzdy dejme tomu.
Ve výjezdech chybí notně krouťák .. Držet se kolem něho v nájezdu aby se to pobralo ven mi připadne jako jízda s dvou taktem mimo rozdílu v brzdění. V neurvalém tahání limity podvozku nekorespondují s výkonem motoru ,který je maximech značně převyšuje, zejména v táhlých nerovných protahovácích. Jisté korekce v nastavení proběhli k výsledku ne výrazného zlepšení.. Stručně řečeno, je to pro mne ztráta času s tím něco dál dělat. V dámském moto pokolení jistou pozornost vzbudila, ale za hezké oči ji nedám .. Nějakou sezonu v klidu snad ještě poslouží.