Triumph Street Triple R (2013)

Vlastník Pajoš.CB
Vloženo 21.8.2023
Aktualizováno 9.1.2024

Pružná, hbitá, lehká, dravá, skvěle brzdící píšťalka z kindr vajíčka(přijde mi fakt malý).

První dojmy - Musím říct, že hned na první posez jsem se cítil dobře a to byl hodně důležitý faktor. Jedniné co, tak oproti předchozí motorky jsou stupačky více vzadu, takže pozice nohou si musí trochu zvuknout, ale není to nic dramatického. Takže ergonomie na mou postavu 172cm super. Chtěl jsem verzi R kvůli podvozku a radiálních brzd. Jo, jsem rád, že jsem do toho šel. Je to pecka, jak brzdy, tak podvozek a to ho ještě nemám udělaný na svou váhu. Projev třívalce super. Myslím, že to bude přesně co jsem chtěl.

Doplňky na motorce - Zrcátka Highsider, quickshifter, kryty motoru Triumph, padáky, klín pod motorem...

Proč Triumph? Protože jsem chtěl třívalec. Yamaha MT-09 má v mé cenové relaci, slabý podvozek a MV Agusta, tam mám zase strach o poruchovost. No a ano design, na první dobrou jsem chtěl Triumpha, MT-09 by byl zase trochu kompromis a MV ta se mi libí ale je na mě moc Temperametní .

Je konec sezóny 2023 najeto máme 2401km a můžu říct, že mě ta motorka fakt baví a tuším, že to bude pokračovat i v sezóně 2024. Projev motoru super, brzdy super, podvozek super, zvuk super.

Ales600
Ales600 napsal 31.08.23 v 20:20 10b.

Dobrá volba ať slouží!!

TheJoker
TheJoker napsal 23.08.23 v 14:53 10b.

outesant
outesant napsal 23.08.23 v 08:25 10b.

Paráda Dřívko, ať Ti dělá jen radost!!! Na viděnou, bylo by už třeba!