BMW R 1250 GS Adventure (2023)

Vlastník 17dav
Vloženo 18.9.2023
Aktualizováno 22.1.2024

Vysněná motorka, kterou jsem si dlouho přál. Velký cestovní koráb a král cestovních endur.

Motorka koupena od FIRMA:BMW invelt (Praha 5-Stodůlky) - Rychlé a velmi dobré jednání, hezké prostředí, všechno bylo jak jsem si přál

Triumph Tiger 1200 GT: Nějak mi nesedla, vzhled se mi nelíbil, předchozí generace byla lepší

První dojmy - Věděl jsem do čeho jdu, půjčil jsem si ji na BMW Motorrad days a je to naprostá pecka. Krásný vzhled, všechno pěkně udělané, nic nikde nevrže. Manipulace na místě úplně v pohodě má hodně velký rejt.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, kteří chtějí nejen cestovat, ale i pro ty co hledají univerzální motorku na každý den.

Doplňky na motorce - Originální kufry
Box na nářadí Bumot
Tankpad

BMW R1250 GS Adventure - za mě je to nejlepší motorka v této kategorii, přecházel jsem z Triumph Tiger 1200 Alpine a musím říct, že tohle je úplně jiná liga. Motor je báječný. Displej je přehledný a dobře čitelný na slunci, ovládání je jednoduché. Mám tam všechny pakety. Nádrž na 30 litrů už nabízí velmi slušný dojezd. Hezký zvuk motoru. Už se těším, až motorku budu moct vyzkoušet na plný výkon, zatím zajíždím.

Za dva měsíce jsem najeto 6000km, naprostá pecka. Dokoupil jsem navigaci Garmin Zuno 2 a stabilizátor větrného štítu. Po zajetí a prvním servisu jsem hned vyrazil do Alp na Grossglokner. Sedlo je velmi pohodlné a ta velká nádrž je naprosto boží. V zatáčkách perfektně sedí. Naprostá spokojenost.

Lucajka
Lucajka napsal 22.01.24 v 13:47 10b.

Pěkný Advík tak ať dobře slouží.

amf
amf napsal 19.09.23 v 11:25 10b.

Naprosto boží.