Suzuki SV 1000S (2004)

Vlastník pankybiker
Vloženo 18.9.2023
Aktualizováno 18.9.2023

SVčko jsem měl cca 9 let a neměl jsem s ní sebemenší problémy. Je to prostě držák.

První dojmy - Motor je prostě super. Jízdní vlastnosti jsou dobré. Na mojí postavu (193cm) byla menší a těžko jsem se na ní skládal. Brzdy my mohli být silnější. Motorka je jednoduchá a trošku zdatný mechanik si s ní poradí i v domácích podmínkách.

U mě byla volba jasná v době kdy jsem motorku kupoval jsem ještě jezdil na SV650 s véčkovým motorem jsem byl nadmíru spokojený a tak jsem se rozhodl přejít na SV1000.
S motorkou jsem najel cca 30000km
Motorka do města to úplně není, je neklidná a motor se cítí lépe někde na pěkné okresce s dlouhýma táhlýma zatáčkama kde se z motorky dá dostat maximum.
S novýma gumama je motorka super ovladatelná.
Brzdy by mohli být silnější a na předních vidlicích se při výrobě také šetřilo. Hustější olej a progresivní pružiny to dost zlepší.
Se spolujezdcem se to dá...
Na motorce jsem to ho i dost nacestoval a kupodivu se mi na ní cestovalo lépe než na SV650. Je to chce zvolit dobrý typ zavazadel. mě se nejlépe osvědčil lodní vak přikurtovaný na místě pro spolujezdce.
Poruchy jsem žádné neměl. Servis jsem dělal vždy pravidelně a řešil jsem vždy jen standartní opravy které si motorka žádala.