Kawasaki KLE 500 (2003)

Vlastník xvo
Vloženo 20.9.2023
Aktualizováno 13.3.2024

Máňa, prostě Máňa ;) motorka pro všední den i nepohodu, dopravní prostředek, snad dříč. To vše se očekává.

První dojmy - Příjemné svezení pro nenáročného motorkáře, po 20ti letech absence, či absťáku jízdy " s větrem ve vlasech " . Hlavní pocit - respekt, ale začínáme si s " Máňou " pomalu rozumět. No oťukáváme se :)

Doplňky na motorce - Sekvenční kombinované LED blinkry oxford, snížení sedla a popuštění vidlic, ukazatel rychlosti gipro g2, pneu Maxxis M-6006. Zpětná zrcátka s integrovanými blinkry.

Hledal jsem starší, nenáročnou motorku a vzhledem ke specifickým podmínkám bydlení má volba padla na enduro. Vybíral jsem mezi Suzuki Freewind, BMW F650 a Kawasaki KLE 500 . Motorku nemám na cestování, či volný čas, neb toho se mi prostě nedostává. " Máňu " jsem si pořídil coby dopravní prostředek na špatné cesty a pro rychlejší pohyb ve městě. Co z toho vzejde se ukáže . Podvozek nádherně žehlí polní cestu k mé samotě, brzdy tak za tři, motor si příjemně vrní, pokud nejsem čuně a netočím pod 3000. Spolujezdec mě moc nezajímá, úložný prostor žádný, ani nejnutnější nářadí se nevtěsná. Jsem rád, že se povedlo nacpat pod sedlo lékarničku.
Další až se s " Máňou " lépe sžijeme ;) .

xvo
xvo napsal 04.10.23 v 18:29