BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 10.04.2024, Uskutečněno: 10.04.2024, Zhlédnuto: 117x

vratka daně přistála na účet tak můžeme pustit trochu žilou
Objednány na autodíly-cardo.cz svíce NGK 2+2ks , na autodíly PEMA olej Castrol 20w50 4l a filtry k tomu + klíč na povolení oil filtru, dělal jsem to dycky zakouslejma sykofkama, dále zakoupeny v čajně plastový protektory hlav válců. Ty moje jsou dodrbaný. čínský výlisky tragedie ale za 460,- s dopravou parádu udělají. Ještě jsem je ořezal a objel horkovzduškou.

• tour Jižní czechy

ve čtvrtek doma ohlašuji, po vyspání se z noční v pátek jedu odpoledne moto výlet. Směr byl vymyšlený jen do Ledče nad Sázavou, tam koukám do mapky a říkám si, jak daleko to je do Telče, koukám, jen 76km, no tak jedém B-

Vloženo: 11.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024
  • malý výlet

Tak jelikož jsem se včera smejkal a trochu stroj zaprasil, dneska jsem si řekl že ho umeju a trochu tedy projedu. Vzduch byl voňavý, akorát ty mraky byly docela strašidelné při poodjetí od Nymburka, radar dokonce ukazova

Vloženo: 06.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024
  • pracovní víkend zakončený projížďkou, no spíš skoro prů

Tak jsem byl od pátku zavřen v zaměstnání a včera ráno jsem si vzal do práce motorku, mám to 1100m do práce takže kdo ví kde bydlím tak si asi ťukal na hlavu, jenže já chtěl po práci vystřelit někam na N. Bydžov, Nechani

Vloženo: 06.05.2024
    Uskutečněno: 05.05.2024