BMW R 1200 R (2006)

Vlastník elvis78
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 29.3.2024

Vloženo: 30.04.2024, Uskutečněno: 30.04.2024, Zhlédnuto: 167x

Venku dneska fičí jako blázen, dělat se mi nechce, jdu na noční a vařit se mi nechce už vůbec a tak beru kecky, rifle, motobundu a jdu do dílno-garážo-ex-prádelny-ex trafiky umejt totálně zasypanou přilbu od hmyzu z předchozí vyjížďky, pracně ji umývám, skáču na motorku a jedu pryč přes Poděbrady, Libici, V.Osek, Kolín, Týnec nad Labem, a stáčím to směr Žehuň a KFC u exitu 50 Dobšice, brzdím u KFC a beru kýbl a dva twistry. Hranolky pro synky a něco z toho ženě aby nesmutněla
Domů pak směr Žehuň, na kraji odbočit na Dobšice, Opolánky, Opolany, Libice Poděbrady a dom. Nějakých 87 km v keckách namotáno. Bylo to krátké ale fajn

elvis78 (136) napsal 02.05.2024 v 07:23+1

právě protože kufr slouží jako máselnice, hranole by byly podle mě úplně všude a proklatě dobrá strouhanka určitě taky a to nechceš.
Jednou jsem do něj dal na pár km zrcadlovku, tu starší, byla tak omlácená až prasklo krycí sklo displeje.
Takže batoh je na důležité věci nezbytný Ale to víš

zeke11 (138) napsal 01.05.2024 v 19:19

Jasné že batoh... dělal jsem si trochu srandu No kufr není na jídlo moc dobrá volba, jednou jsem tak zkusil převézt čínu a nedopadlo to zrovna podle očekávání...

zeke11 (138) napsal 01.05.2024 v 16:30

Já už od včera přemýšlím kam jsi to všechno jídlo dal když nemáš kufr..?? A vyšlo mi jediné... že jsi to musel všechno sníst

1 reakce

elvis78
elvis78 01.05.2024 v 17:10

bystrý chlapec ano, kufre jsem nechal doma a na zádech jsem měl hádej co? No batoh a tam jsem to nasoukal jako soukenický řízek. Jedl jsem až doma a v práci

• Větrník

EDIT: Dole upraven text a číslo silnice ze Slavonic Včera dopoledne jsem strávil kopáním prohlubně na bazén, samozřejmě hlína plná skla, kusů cihel, kořenů po keřích a po 50ti letém smrku co jsem sťal a i když včera fou

Vloženo: 16.05.2024
    Uskutečněno: 15.05.2024
  • tour Jižní Čechy

ve čtvrtek doma ohlašuji, po vyspání se z noční v pátek jedu odpoledne moto výlet. Směr byl vymyšlený jen do Ledče nad Sázavou, tam koukám do mapky a říkám si, jak daleko to je do Telče, koukám, jen 76km, no tak jedém B-

Vloženo: 11.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024
  • malý výlet

Tak jelikož jsem se včera smejkal a trochu stroj zaprasil, dneska jsem si řekl že ho umeju a trochu tedy projedu. Vzduch byl voňavý, akorát ty mraky byly docela strašidelné při poodjetí od Nymburka, radar dokonce ukazova

Vloženo: 06.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024