Honda NC 750X (2014)

Vlastník stafler
Vloženo 15.10.2023
Aktualizováno 15.10.2023

Novější, bezpečnější, pohodlnější a to i pro batůžek, a líbí se mi barva a dezain.

Honda VFR 800X Crossrunner: Ta na kterou jsem se byl podívat byla ve špatném stavu

První dojmy - První dojem lehká manévrovatelnost i na místě, namontované boční kufry pro mně nezvyk,a vyšší posed díky gelovému sedlu.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji začátečníkům,kliďasům kteří nemusejí jezdit jen pilu a všem pohodářům i na delší výlety.

Doplňky na motorce - Doplňky - vyšší plexi,navigace,kryty rukou,vyhřívané rukojeti,prodloužení předního blatníku, padáky+přídavné led světa, zadní kufr na 2 helmy+brzdové světlo, zadní blatník z krytem řetězu, gelové sedlo,rozšíření bočního stojanu.

Moto mi padla do oka,kombinace bílé a černé + moderní vzhled,úložné prostory jsou taky výhodou a spousta doplňků které bych stejně pořizoval .Na zátah od spodu jsem si rychle zvyk jen ten omezovač by mohl být víš!brzdy uspokojivé jen jsem nepochopil že na bývalé Hondě rv.2004 jsou kotouče dva a tady jeden. Ovladatelnost dobrá,nastavení podvozku jde,z batůžkem houpavá ale větší pohodlí.Úložné prostory výhodou,a spotřeba dost slušná na malou nádrž.

stafler
stafler napsal 16.10.23 v 18:57

Díky holt jsem si udělal radost ?

Pupi04
Pupi04 napsal 16.10.23 v 16:44 10b.

Super
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Vladounreal
Vladounreal napsal 16.10.23 v 13:27 10b.

jo Nc pěkný zátah a malá spotřeba na ty naše silnice paráda, tak jen samou radost s ní draku.