Honda VT 750C Shadow (1998)

Vlastník lnoli
Vloženo 28.10.2023
Aktualizováno 28.10.2023

Krásný a spolehlivý stroj s malou spotřebou, nenáročný na údržbu.

První dojmy - Moje první velká motorka, před tím jedna sezóna na skútru, možná proto jsem si na ni musel nejprve zvyknout. Šlo to ale snadno a rychle, nyní mám pocit, jako bych na ni jezdil odjakživa.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře kteří si užívají jízdu a okolní krajinu.

Při koupi mne omezovaly finanční možnosti a tak ze všech možností které připadaly v úvahu mi Honda přišla jako nejlepší volba.
Pro moje spíše poklidné ježdění je výkon motoru zcela dostačující. To samé platí i o brzdách, i když je zadní brzda bubnová a nemá takový účinek jako kotouč, s tím je ale nutné počítat a jízdu tomu přizpůsobit. Motorka je spíše těžší a delší, na druhou stranu má nízko sedlo a tak si s ní poradí i řidič menší postavy. Spotřebu mám okolo 4 l/100 km. Na servis je nenáročná, stačí mazat a napínat řetěz a pravidelně měnit olej popřípadě další spotřební materiál dle plánu údržby.
Nejraději jezdím po méně frekventovaných silnicích, ale zvládne i dálnici a hustý městský provoz, naopak do terénu bych se s ní asi neodvážil...
Sedadlo řidiče je velmi pohodlné a proto bych se nebál delších výletů, naopak pro spolujezdce je zde celkem malé sedátko které asi na delší cesty nebude nic moc (nemám vyzkoušeno).

Vladounreal
Vladounreal napsal 04.11.23 v 09:06

moc hezký stroj taky vlastním jednu, ale 600 Shadow a dělá mi jen samou radost . Jak uvádíš stroj na kochačku , malá spotřeba, 20 let bez závad jen běžný servis , prostě pohodová Honda. Tak hodně fajn km na tomto stroji draku

Joa
Joa napsal 30.10.23 v 19:12 9b.

Slušivá mašina, hlavní je pohoda a nadšení pro jízdu, tak hodně krásných kiláku a třeba se i někde potkáme.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 28.10.23 v 20:14 10b.

hezký kousek
Hlavní je to nadšení a radost s jízdy vše ostatní je pak podřadné.
Ať se daří a hodně km v sedle pro tebe toho správného stroje .