Suzuki GSX-R 750 (1990)

Vlastník Kubanuss
Vloženo 3.12.2023
Aktualizováno 3.12.2023

GSXR750L z roku 1990, koupil jsem ji v roce 2021 s 50tkm. Je dovezená z Německa, kde si určitě něco zažila a skončila v černé barvě, která ji dodává docela drsný vzhled :D

První dojmy - První dojmy z jízdy byly rozporuplné, je to velká těžká motorka na kterou jsem si dlouho zvykal a ještě pořád se necítím že to mám v ruce. Ta bestie se musí krotit a nutit do všeho, jízda je vyčerpávající a nepohodlná, přesto mě to baví :D

Doplňky na motorce - Turistické plexi, krovka

Tento model jsem si vybral jelikož se mě velice líbí design a pocit vlastnit legendární stroj je také příjemný. Vzduchem chlazený motor je hlučný, syrový a táhne jako vlak. Zadní tlumič je z K7, přední vidlice původní USD.

O žádném pohodlí se zde nedá vůbec mluvit, jízda na tom je zatrest, bolí úplně vše ?
Závady jsem žádné neměl, v budoucnu by to chtělo seřídit ventily a karburátory, možná nějaké kosmetický úpravy. Jinak jsem s ní maximálně spokojený.

Mann
Mann napsal 10.12.23 v 11:55 10b.

Naprosto nezaujatě osmdesátky a devadesátky byla doba úžasného bigbítu a charismatických biků a toto GSX-R 750 je živým zářným příkladem

frank79
frank79 napsal 04.12.23 v 00:24 9b.

To byl v roce 99 můj první velkej bike, na který se nezapomíná. Kdyby se nějaký naskytl , rád bych ho jako vzpomínku přivítal v garáži .???

Normik
Normik napsal 03.12.23 v 19:08 10b.

Největší SBK klasika

callowsick
callowsick napsal 03.12.23 v 13:19 10b.

ty dvě kulatý světla, to je taková nádhera!!!