Triumph Speed Twin (2024)

Vlastník Ewrn
Vloženo 4.12.2023
Aktualizováno 4.12.2023

Sňatek z lásky. Vybráno srdcem a skvělým pocitem z jízdy.

Royal Enfield Continental GT: Agresivnější sezení, řídítka a pocitově mi přišla těžší, přitom má 198Kg, takže je lehčí než moje Viky.

První dojmy - Nádherný kus motorky, za kterou se opravdu otáčí mnoho očí. Při první testovací jízdě, jsem se bál, že na mě bude moc silná a těžká, ale po prvních 15 minutách už šlo všechno hladce a věděl jsem, že i když má sílu hned od zespoda, není třeba to tahat. Dá se sní jezdit v poklidu, tak i přidat a blbnout.

Motorku bych doporučil pro - Všem kterým se líbí tyto nové "retro" kousky, na výběr toho má Triumph mnoho.

Doplňky na motorce - Zatím bez doplňků.

Viky mi sedla hned po první hodině svezení, kdy jsem dojel zpět za dealerem a s úsměvem se ho ptám kolik mašinka stojí a zda je možné se hned nějak domluvit. Po tom co jsem vybíral od jara motorky u jiných dealerů mi opravdu sedla nejvíce, tak jsem už pak neváhal, řekl přítelkyni, že je konečně vybráno a na začátku Října už jsme jí měl doma.

Zatím zajíždím, převážně jen na "kochačku" o víkendu, ale na jaře se chystám na každodenní provoz. Ovládá se velmi lehce i na místě a v garáži není žádný problém, přece jenom je celkem malá na to že to je 1200 a s 216 Kg.

dadoush
dadoush napsal 31.05.24 v 21:59 10b.

super stroj

Almondo
Almondo napsal 13.03.24 v 15:54 10b.

Almondo
Almondo napsal 20.02.24 v 14:48

Skvělá barva Tyhle dvoulaky se moc povedly. Navíc ta samolepka 1200 na nádrži vypadá dobře. Ať to jezdí, Speed Twin je mazel.

marafzs600
marafzs600 napsal 13.12.23 v 11:26 10b.

skvělá volba

sipetr
sipetr napsal 05.12.23 v 15:13 9b.

Krásná, také se mi Triumph líbí. Za mě osobně bych ji chtěl spíše v lesku, nějak mi k motorkám matné barvy nesedí :( Musí se to pořádně lesknout a házet prasátka. Ať slouží spoustu bezproblémových kilometrů a užívejte si to spolu.