Honda VF 750C (1988)

Vlastník brebent
Vloženo 29.12.2023
Aktualizováno 30.12.2023

Nadherna Motorka, jedinecny vzhled, nadcasove jizdni vlastnosti, vyborne pohodli spojezdce.

Yamaha XJR 1300: Velka/Vysoka

První dojmy - Typicka Honda, motor dela presne, co si od neho jezdec preje. Slusne tlumice, mala nadz (dojezd max 200 km).

Motorku bych doporučil pro - Idealni na kochaci jizdu kolem komina. Vhodne i jako investice, vyrobeno pouze 20 000 ks.

Stroj me okouzlil uz na prvni pohled, vzhled jedinecny (plne zadni kolo, krasne 4 vyfuky, priznany motor.

Motorku jsem zakoupil s ca. 50 000 km, mel jsem problemy s prehrivanim, ktere jsem vyresil vymenou chladici kapaliny a spinac na ventilator s 85 C (namisto puvodnich 100C). Problem to vyresilo.

Nizky ucinek predni brzdy jsem zlepsil novym brzdovym titan potrubim, osazeni brzdove desticky s vysokym brzdnym ucinkem.

Pri 60 000 byl pulen motor a vymeneno lozisko na koncove hrideli pred prechodem na krardan.

Servis prevazne jednoduchy, dobry pristup ke svickam, vzduchovemu filtru, jednoducha vymena oleje.

Motorka spise na krouzeni kolem komina. V zatackach skrtaji stupacky, mala ochrana pred vetrem. Vykon motoru dostatecny, tahne do ca 140 km/h, max rychlost ca 180 km/h.

Maly prostor na zavadla. Idealni na kochacky kolem komina. Krasny zvuk a vzhled.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 29.12.23 v 22:58 10b.

Srdíčko.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 29.12.23 v 22:16 10b.

klasická Honda, tak ať slouží .

PSanec
PSanec napsal 29.12.23 v 18:56 10b.

Velmi pěkný kousek od Hondy.-Přeji jen super km.