Honda GL1800 GoldWing (2023)

Vlastník Wurst
Vloženo 15.1.2024
Aktualizováno 13.3.2024

Vloženo: 22.04.2024, Uskutečněno: 21.04.2024, Stav tachometru: 7420 km, Zhlédnuto: 215x

Rok se s rokem sešel a já se díky tomu opět scházím o víkendu 19. - 21.4. s partou mých přátel v Dolních Dunajovicích, kam každoročně jezdíme do penzionu zdejšího vinařství Holacký. V pátek vzhledem k počasí volím přesun po dálnici D5 a následně D1 a štěstí stojí při mě, protože téměř vůbec nezmoknu. Sobota je bohužel zatažená a dost prší, takže místo poznávání krásného moravského kraje poznávám a nasávám moravské vínečko a přátelé, má to také něco do sebe! V neděli ráno mě budí zpráva od mé přítelkyně Lucky, která mi posílám sněhovou fotku od nás z domova ze Stříbra. Zůstávám klidný, jelikož ráno v Dunajovicích je krásně slunečné a předpověď slibuje podobné počasí v průběhu dne i na zbytku republiky, což se také potvrdilo. Cestu domů volím opět jihem se zastávkami na několika zajímavých místech, se kterými se s vámi níže podělím. Domů přijíždím v sedm večer a po sněhu nikde ani památka, silnice už krásně suché, takže další víkend v sedle Goldieho se zase vydařil a moc jsem si ho užil!

Andrej (6) napsal 24.04.2024 v 07:24

Krásné fotky a krásné krásná místa

31081 (679) napsal 23.04.2024 v 07:06

Wurst 23.04.2024 v 12:44

elvis78 (136) napsal 22.04.2024 v 20:26

moc pěkný. A zase vzpomínám na Děvín, Děvičky, Mikulov, hotel u nádraží co už asi není hotel, koupaliště v Mikulove, pytlačení v kempu Apolo a potom jako dospělák spaní v kempu Apolo a výlety na kolách, díky jo abych nezapomněl taky jsem si vzpomněl na kvasnicovou dvanástku Starobrno v kiosku na hlavní silnici směr Charvátská Nová Ves , kiosek byl hnedle za kempem , to pivko bylo skvělý, jinak lahvový Starobrno se pít nedá

Wurst 23.04.2024 v 09:45

...nostalgie v podobě vzpomínek...to znám Tak třeba si tam někde někdy dáme spolu to lahvové Starobrno!

ndravec (23) napsal 22.04.2024 v 15:16

Teda v takovým počasí bych já nikam nevyjel a taky jsem nevyjel. U nás byla fakt kosa, a tak to nebylo potřeba hrotit lepší počkatna jindy až bude líp. Ale jo, dobrý ! Hlavně, když sis to užil Tomu dešti bych ale jen tak nevěřil.

Wurst 23.04.2024 v 12:42

Od roku 2008 jezdím na motorce celoročně každý den bez ohledu na počasí. Jedinou překážkou je samozřejmě sníh a náledí, ale těch dnů v roce je u nás minimum, takže se dá říct, že jezdím prakticky po celý rok bez přestávky, sezónu mám fakt dlouhou. Teď s Goldiem je to cestování ještě mnohem snazší, protože ochrana proti větru je úžasná a vyhřívání pod zadkem a na heftech ještě zvyšuje jízdní komfort a zima tedy není absolutně žádnou překážkou, déšť mi vůbec nevadí, tam hraje roli spíš vhodné oblečení nebo nepromok a přizpůsobení jízdy danému stavu silnice.
Užívej každý kilometr a přeji ti krásné počasí a mnoho úžasných míst!

• Slavkovský les

Pár obrázků z popracovní vyjížďky s Luckou překrásnou krajinou Slavkovského lesa a trochu blbnutí s Krásenskou rozhlednou... :-DD

Vloženo: 10.05.2024
    Uskutečněno: 09.05.2024
  • Druhý květnový svátek

Ve středu 8. května na Den osvobození vyrážíme s Jirkou a Václavem za svobodou! :-DD Už jsem několik týdnů nebyl v údolí Berounky, takže je nejvyšší čas poznat další parádní místa. Jednotlivá z nich s popisky opět nalezn

Vloženo: 09.05.2024
    Uskutečněno: 08.05.2024
  • Za Černými barony

Neděle 5. května nadělila také pěkné počasí, tak vyrážím s Luckou, Jirkou Novákem a jeho Jitkou na další výjezd. Má zadní pneu je prakticky za hranou své životnosti, tak to nebude nikam moc daleko. První zastávkou jsou

Vloženo: 07.05.2024
    Uskutečněno: 06.05.2024