Suzuki DL 650 V-Strom (2004)

Vlastník Petysek
Vloženo 31.1.2024
Aktualizováno 31.1.2024

První cestovní stroj ve flotile. Začal jsem ,,stárnout,, a ubývalo společných vyjížděk s přáteli do místních zatáček a na Sosnovou dávat ,,kolínka,, a začal jsem se osamostatňovat a cestovat s děvčetem a začal preferovat každodenní použitelnost a praktičn

První dojmy - V-Strom byl neuvěřitelně dobrý stroj, který bych snad jako jediný volil i dnes, kdybych sháněl podobně zaměřený stroj do 100 tisíc.

Naprosto dokonalý stroj nejen té doby, vždyť i s menšími modernizacemi stále k dostání i po 20 letech! Pamatuji si absolutně dostatečný výkon pro jízdu sólo i plně naložený ve dvou s kufry k moři. Motorka k neutahání, za jednu sezónu jsem najel přes 10 000 kilometrů, byl jsem s ním v Bibione a krátce poté na Čiovu, všechny cesty z velké části na plný plyn, ani doma při každodenním ježdění jsem ho nešetřil, občas lehký terén a nemusel jsem řešit jediný problém. Spolehlivý, pohodlný, v mých očích hezký stroj. Ten kdo shání starší stroj na univerzální použití, určitě neudělá s výběrem V-Strom 650 chybu. Jo a krásně šlo jezdit na zadním Myslím, že sezóna se Stromem byla Best of all!!!