Suzuki V-Strom 800DE (2023)

Vlastník Karlitos42
Vloženo 4.2.2024
Aktualizováno 21.3.2024

Ihned po odhalení této motorky se mi zalíbil její vzdled, futuristické světlomety, takzvaný zobák,... Po usednutí do sedla jsem věděl, že toto je ta správná motorka pro mě.

Motorka koupena od FIRMA:HSmoto (Tábor 2) - Profesionální přístup, dobrá domluva a komunikace

Honda XL750 Transalp: důvod neuveden
Yamaha Tenere 700: Více do terénu
BMW F 800 GS: důvod neuveden
CFMOTO 700MT: Těžká a slabší motor
Benelli TRK 702 X: Nebyla dostupná

První dojmy - Vybiral jsem motorku už asi tři roky, nejprve jsem sháněl nějakou bazarovku na naučení... Doma jsem jezdil pouze fichtla a tak, tak jsem hledal nějaké lehké enduro, už jsem se byl podívat na KLE500 a podobné modely, ale jak člověk tak navštěvuje další motosalony a už ví, že není magor co má v plánu jezdit pilu, tak začíná uvažovat o fungoovce. Plan byl jasný, cestování a jelikož jsem byval milovníkem cyklokrosu, tak jsem očekával od motorky, avy zvládla projekt ji nějakou tu cestu. Nakonec se mé rozhodování zúžilo na dva modely, kdy jsem vybral Suzuki z důvodu, kdy se mi velmi líbil projev motoru a nebudu lhát, když řeknu, že i její vzhled mě dostal.

Motorku bych doporučil pro - Vhodné jak na delší cestování, tak na každodenní ježdění do práce a člověk si na ní užije zábavu.

Doplňky na motorce - Instalace leden 2024

• Hliníkový kufr Kappa 52l černý, kdy bylo zapotřebí dokoupit horní nosič pro vyšší nosnost a plotnu pod kufr
• Horní padáky zn. Hepco Becker

Březen 2024

• Boční nosice SW motech
• Brašny SW motech 2 x 27-40l
• Rozšíření bočního stojanu Marselus

V plánu
•Vyšší plexi

Doplním...

Motorka koupena v polovině září 2023.l v HS moto v Táboře.

Postupné seznamování a výlety po republice.

Za rok 2023 najeto od poloviny září cca 4.500 km.

callowsick
callowsick napsal 20.02.24 v 18:31 10b.

Moc hezká

puffybodie
puffybodie napsal 04.02.24 v 15:04 10b.

Super volba
Rozepis ty duvody proc jsi nekoupil jine. Ja bych taky tady konecne mel dat svoje ADV350 a proc jsem se dopracoval k nemu no