Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník ganmiki
Vloženo 18.2.2024
Aktualizováno 30.3.2024

Stromek co se mi připletl tak nějak do cesty.

Yamaha TDM 900: Malá nabídka

První dojmy - První dojmy byly překvapivé

Motorku bych doporučil pro - Komukoli ?

Doplňky na motorce - Padáky, blastery, Aistream,zásuvka, držák na telefon, kufry, kryt pod motor, přešité sedlo, mřížky světel, rozšíření bočního stojanu, toolbox, brašničky do padáků.

Po dvouletém výletu k německým soudruhům jsem zvažoval co dál, vzhledem k sounáležitosti k jedné super partě lidí, jsem byl rozhodnut vrátit se zpět k TDM, ale tentokrát k modernější 900, takže jsem začal sledovat bazary a probírat to s kamarády, při tom, se mi Slávek zmínil, že v mojí cenové představě a mém stylu používání bych mohl zkusit i Stroma, popravdě jsem o něm do té doby moc neuvažoval, ale když už to padlo, začal jsem si o tomhle stroji pročítat recenze, diskuze, koukat na videa a nakonec i o tento rozšířil sledování inzerce tak nějak pro strejčka příhodu.
Jednou se objevil jeden 2km od mé práce a to by byl prostě hřích toho nevyužít a nejet se na něj podívat naživo a tak jsem nelenil a v podstatě v řádu hodin od zveřejnění inzerátu vyrazil.
První dojem byl ten, že jsem čekal i přes to, že se o tom píše, že to bude menší, druhý dojem byl, že s mojí výškou se mi na tom fakt příjemně sedí a třetí dojem byl, že je ta motorka docela zachovalá, slušně vybavená a za přijatelnou cenu a když jsem vyzkoušel i jízdu a ovladatelnost padlo vlastně nečekané rozhodnutí, že si Stromka koupím.
Zatím jsem najel tak 200km, ale už mám přeci jenom něco odjeto a motorka mě baví, nečekal jsem, že ten ( upravený ) motor z SV bude až takhle dostačující a nemůžu říci, že bych nějak zásadně trpěl oproti své staré TDM 850, ale může to být tím, že jsem o pár let starší :)
Doladím pár věcí k obrazu svému a sezóna se všemi režimy používání od samostatného čištění hlavy po práci až po dovolenou s naloženou motorkou ve dvou ukáže jak moc to opravdu funkční a dostačující bude.
edit: 19.3 - nějaký doplňky od Marseluse
edit: 23.3 - seřízení u Romana Milo, ventily, klapky, oleje, filtry, vidlice, brzdy, svíčky atd. atd. další interval za 24 tis. stav tacho 45187
edit 29.3 - osazen Airstream, super

ganmiki
ganmiki napsal 28.03.24 v 05:51

Díky Slávo

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 27.03.24 v 23:17 10b.

Tak ať slouží a nezlobí

Goodji
Goodji napsal 29.02.24 v 04:42 10b.

ganmiki
ganmiki napsal 23.02.24 v 17:27

pavelpokec
pavelpokec napsal 21.02.24 v 10:38

Mám ho taky. Se stromkem si chybu neudělal.Je to skvělá motorka.Takova holka pro všechno a ještě Tě nesežere,dlouhodobou spotřebu mám 4 litry