Honda GL1500 GoldWing (1994)

Vlastník Vatik
Vloženo 18.3.2024
Aktualizováno 23.5.2024

Jedná se o Hondu Goldwing GL1500, kdy rok výroby je 1994

Motorka koupena od soukromá osoba

První dojmy - Tak tuhle si odvezu domu hned. Na první dojem budí tato motorka respekt a dojem těžkopádnosti. Při prvním manipulaci byla váha trošku znát. Jakmile se rozjela tíha motorky a dojem neohrabanosti s každým metrem mizel. Po svezení jsem se rohodl, že spolu už pojedeme domů.

Průměrná spotřeba - 6.71125 l/100km

Po GL1500 jsem pokukoval již delší dobu a nahradil Hondu Shadow.
Dne 17.3.2024 jsem si splnil sen a pořídil si Hondu Goldwing GL1500. Mám na ní najeto zatím něco málo přes 100 km, kdy tato jízda byla z místa prodeje domů. Na začátku při prvních kilometrech jsem zjišťoval co je zač a snažil se s glkem sžít. Na místě je taková neohrabanější, kdy to nebyla taková hrůza jak jsem očekával a člověk musí myslet na to jak má zaparkovat. Při jízdě mizí její neohrabanost a chová se kultivovaně. Je znát, že jsem jezdil na lehčí motorce a nyní se musím sžít s větší vahou gl.
23.5.2024 Tak něco málo jsem s GLkem již najel. Musím říct, že se stále mám co učit a neznám její všechny limity. Jízda s ní je pohodová, kdy díky její váze musím přemýšlet, kde a jak zaparkuji. Ve dvou je znát váha, ale GLko to zvládá na jedničku, kdy má dostatečný výkon na rozjezdy a i předjíždění.
Každopádně je to takový parníček, kdy i na cestě s mojí polovičkou je cestování pohodové, kdy si paní pochvaluje, že jí při delší jízdě nebolí záda a nohy.

Appe
Appe napsal 25.03.24 v 19:36 10b.

Pěkná jachta Tak ať dobře slouží a spoustu pohodových kilometrů

tomcruise77
tomcruise77 napsal 19.03.24 v 10:16 10b.

hezká barva, snad bude dobře sloužit.

Holduš
Holduš napsal 18.03.24 v 13:27 10b.

Krásný parník, hodně pohodových kilometrů.

Pupi04
Pupi04 napsal 18.03.24 v 12:04 10b.

tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Guga
Guga napsal 18.03.24 v 07:53 10b.

Paráda veliká