Suzuki GSX-R 750 (2010)

Vlastník Nepsty
Vloženo 8.4.2024
Aktualizováno 8.4.2024

Krásná a zachovalá motorka, která disponuje celkem slusným výkonem ale stále stejnou ovladatelností, jako je 600cc

První dojmy - Skvělá ovladatelnost, super jízdní vlastnosti ale na mou výšku jsou stupačky až moc vysoko (při delší trase se mi láme noha u nártu) --> přenastavím si o kousek níže stupačky a uvidím, zda to bude dostatečné nebo budu muset zvolit plně stavitelné.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kteří dosáhnou na zem a mají to v hlavě srovnané.

Tato motorka mi padla do oka už v dobách. kdy jsem jezdil na CBRku a vždy jsem si říkal, že jednou byc jí chtěl mít.. Jednou jí možná budu mít...

S motorkou máme najeto přes 350km (cesta domu + nějaký pojezd druhý den) a co se týče vlastnostní motorky, tak pouze přepákování mi nevyhovuje a oproti Hondě má geometrii trochu jinou a těžiště se hodně přesouvá na ruce.

Brzdy jak jsem se dočetl všude jsem ještě neměl možnost otestovat do takové míry, že by přestala brzdit..

Překvapením je neuvěřitelná ovladatelnost této motorky. Jsem rád, že jsem si nakonec vybral 750cc a ne 1000cc a sice výkonu je tam o hodně více ale také je to znát na mnoství kg co nabrala navíc.

Určitě tato a jí podobné motorky nejsou určené na horší silnice a terén.