Cagiva Raptor 1000 (2001)

Vlastník ED-2o9
Vloženo 24.4.2024
Aktualizováno 25.4.2024

Jednou, nebo dvěma větami výstižně popište svoji motorku? Na toto možná stačí dvě slova. Pumpa na močku

Motorka koupena od maciiik (Praha 5-Stodůlky) - Předseda, nebo taky lety prověřený motokámoš :-)

První dojmy - První dojmy veselé. Po letech co jsem četl, jak dvouválce žerou děti stojící u cesty jsem jel s velkým respektem. Tak velkým, že mi to během cesty 8x zdechlo. Domu jsem se vrátil s mokrýma trenkama. Bohužel ne od potu. Celou cestu chcalo, a já 20km od domova měl už mokré i zmíněné spoďáry.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro ty co chtějí vyzkoušet litrovej dvouvál a mají omezený rozpočet

Doplňky na motorce - Gipro Atre

Raptora jsem vlastně ani nechtěl a ani nepotřeboval. Předseda mi jej ale asi dva roky úspěšně nutil. Výsledek je ten, že stojí v garáži. Jeho role bude z 80% jako dopravní prostředek do zaměstnání, až rozkopou hlaví cestu a jedna stopa bude ideální volbou.
Můj první dvouvál. Kdysi jsem jel pouze na SV650. Po přečtení tuny článků, jakej je to brutál, jsem tomu přistupoval s značným respektem. Mno. Spousta toho, co jsem přečet zas takové porno není. Možná je to tím, že jsem 5 roků měl ZX10R a posledních 6 let jezdím Z1000R.
Raptor je prostě jinej. Takovej divnej. Buď to táhne, nebo to brzdí motorem. V nízkých otáčkách to škube, vibruje to. Při podřazovaní z šestky dolu stylem ALÁ Z1000R se mi blokovalo zadní kolo a celá prdel lítala ze strany na stranu.
Nicméně za těch pár dnů v garáži se mi to snad i začlo líbít a já věřím, že si budeme rozumět.

Ma-Gor
Ma-Gor napsal 25.04.24 v 09:35 10b.

na svoje roky je nadčasová, krásná a jede pěkně.

elvis78
elvis78 napsal 24.04.24 v 19:38 10b.

Vypadá skvěle , rozhodoval jsem se mezi ním a bramborou F800. Všichni řikali kup bramboru, dneska si řikám, že jsem měl vzít možná tohle Fakt je ten že brambora nežere ale ucukaná bude asi stejně