Kawasaki Z900RS (2018)

Vlastník filouss1
Vloženo 25.4.2024
Aktualizováno 25.4.2024

Nádherná moderní retro klasika

První dojmy - Jsem docela prcek, tak jsem měl obavu jestli to prodávajícímu hned nepoložím, ale šlo to. Hned jak jsem se rozjel, tak jsem věděl,, že tahle kráska mě bude bavit!

Po téhle RS jsem koukal už od roku 2018,protoze se mi moc líbí klasické naháče a hlavně jsem pacient na analogový budíky a kulaté přední světlo a že je LEDkové je bonus navíc.
Motku jsem koupil v březnu, tak moc nalítáno nemám, ale pár slovy je prostě mega boží po všech stránkách. Motor táhne pěkně od spodu a řekl bych že v celém spektru otáček, ale ani není potřeba ji tahat do červeného pole. Fajn je ta dlouhá šestka a snad první motorka kde nehledám chybějící další kvalit. Podvozek je výborný a brzdy úplně skvělý. Už se těším na pořádný trip?

zain1
zain1 napsal 03.05.24 v 08:04

parádní mašina

Frankie
Frankie napsal 02.05.24 v 23:44 10b.

Nádherná motorka ! Tak ať dobře slouží !
Už o ní pár let taky uvažuju, i jsem se svezl, ale u mě ještě myslím nenadešel ten pravý čas Snad později, až budu starší a klidnější...

Zdenda6
Zdenda6 napsal 02.05.24 v 10:56 10b.

moc pekna, az bude cas taky se na ni někde svezu a pokud sedne vezmu ji, po Monsterovi který mi vyloženě nesedl se rad vrátím na 4 válce jak jsem byl zvykly z Bandita, mam jednu otázku vibruje v nějakých otáčkách nebo je to motor sametak?

PSanec
PSanec napsal 26.04.24 v 19:17

Nemusíš děkovat, zkrátka máš dobrý vkus.

filouss1
filouss1 napsal 26.04.24 v 18:17