Honda CB 650R (2019)

Vlastník Pejko_
Vloženo 25.4.2024
Aktualizováno 25.4.2024

motorka na kazdy den a kazdu prilezitost

Yamaha MT-07: neoslovil ma dizajn starsich modelov, tie novsie naopak uz boli mimo budget,
Kawasaki Z650: velmi mala motorka, na moju vysku to vyzeralo komicky, taktiez dynamika
KTM Duke 790: mimo budget a pre prvu motorku mi prisla velmi silna, odjazdil som na nej skusobne cca 100km a ten plyn mi prisiel velmi citlivy, nevedel som si na to zvyknut, strasne to kopalo :D

První dojmy - -prejav motorka, linearny narast vykonu -na moju vysku akurat, posed je fajn, jedine trosku sportovejsiu polohu maju kolena, inak super -4 valec! dnes rarita, za mna srdcovka to spektrum otacok, toto mi sedi, dvojvalec ma urcite rychlejsi spodok ale potom to je nuda, tu s hondou si to viem korigovat ako chcem -motorka vie byt naozaj rychla alebo naopak kludna prijemna -zvuk- nie je to top, ale kto nechce ohluchnut a staci mu motorku pocut je to dostatocne

Motorku bych doporučil pro - -zaciatocnik -ale aj pokrocili co hlada motorku na vsetko

Doplňky na motorce - padaky SW motech

-motor - multifunkcny motor, vysoke spektrum otacok, od 7000 to ide bomby, ked chcete idete plynule alebo naopak tomu dupete a ideme fakt rychlo, proste ten 4 valec ma svoje caro
-posed - mam 188 takze je to na hrane, ale da sa. minusom je uhol kolien, ktory je az moc sportovy na nahac, ale na vsetko sa da zvyknut
-podovzok- ani super ani velmi zle, zlaty stred, je ladeny viac sportovo ale za tie peniaze je to fakt vyhra
-spotreba - priemerne mam 5,9 alebo 6,1 nieco mezdi, co mi pride dost, ale su to 4 valce tak asi preto, uprimne to vobec neriesim, motorku som si kupil pre radost
-displej- je tam vsetko potrebne, no chyba tam viacero veci - vonkajsia teplota a dojazd, za mna dva velmi dolezite ukazovatele, ktore by tam mali byt
-brzdy-najslabsia cast motorky, nastup mi pride slaby oproti duke 790 je to slabsie

jazdim na michelin pilot 4, motorke najviac sedi cesta bez dier a vytlkov, okresky... cestovat sa s nou da, no ten tvrdsi podovzok na zlych cestach vam po case rozkope rit aj gule, ale pre mna kratsie trasy okolo 200km sa daju, dalej by som s tym nesiel

Vladounreal
Vladounreal napsal 30.04.24 v 21:14 10b.

Tak tenhle 4 válec se Hondě dost povedl , tak ať ti dělá jen samou radost draku