Honda CBR 600F (1998)

Vlastník Popin88
Vloženo 26.4.2024
Aktualizováno 26.4.2024

Retro kráska která ani v dnešní době neudělá ostudu jak na parkovišti tak na silnici, výkonu má na rozdávání.

První dojmy - Už během zkušební jízdy před koupí jsem věděl že si budeme rozumět. Krásné padla do ruky jak ovládáním, tak brzdami. Je prostě tak akorát .

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil určitě každému kdo má asi už něco malinko najeto ale pokud má člověk v hlavě dost rozumu a ví že každá cesta má cíl doma u rodiny není věk asi rozhodující faktor.

Doplňky na motorce - Tankvak vzhledem k absenci odkládacích mís. USB nabíječka a proužky na ráfky.

Vzhledem k tomu že se jedná o můj první dospělý motocykl jsem z ní měl z počátku dost velký respekt. Přece jenom přechod z malé kubatury a většinou v podání skútru byl znatelný. Ale volba byla jasná, už od mala mě zaujal typ motorek tzv celokapotaz. Takže se rozhodovalo mezi CBR a Kawasaki ninja. Při prohlížení inzerátu mě tahle padla do oka, krásná černo stříbrná kombinace, pěkná cena, dovoz Rakousko a kousek od domova, takže se hnedka jelo. Zatím můžu jen chválit, motorku nemám moc dlouho takže se zatím nenajde asi nic co bych mohl vytknout.

Sportovní posed chvilku trápil záda a ramena, ale od chvíle kdy si najde člověk tzv svoji polohu , tak polykame kilometry i na delší cesty ve svižnějším tempu celkem pohodlně.

CBR zdar a kolama vždy dolů .

bruttopyr
bruttopyr napsal 30.04.24 v 00:17 10b.

Modely 97-98 jsou za mne ty nejhezčí! A jsou ultraspolehlivé.

Jirka.46
Jirka.46 napsal 27.04.24 v 19:43 10b.

Pěkné CBR taky jsem ho kdysi zvažoval

FZR600R
FZR600R napsal 27.04.24 v 09:13 10b.