BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Horus
Vloženo 30.4.2024
Aktualizováno 1.5.2024

Co na to říct…..otázkou nebylo jestli, ale kdy

První dojmy - Boxer, telelevr, monolever, ty tři věci dělají z GS úplně něco jiného, než jsem byl doposud zvyklý. Po V-Stromu jsem věděl, že má cesta bude cestovní dvouválcové enduro, V-Strom byl perfektní, jenže mi tam pořád něco chybělo, respektive ani ne tak chybělo, jako nesedělo.

Dejme tomu alespoň tuhle sezónu a budu vědět
První dojmy jsou zatím velmi pozitivní, neuvěřitelně mě baví projev motoru a jeho zvuky, to samé převodovka, kvalty tam občas padají se zvukem hodným Tatry T815, ale mě to hrozně baví poslouchat. Jakožto úchyl na servis jsem nadšený z drobností jako ventily nastavitelné šrouby….méně ovšem z přístupu ke spojce Je to první motorka, kde nemusím hned po koupi měnit většinu šroubů za ty co tam patří….jak úlevný pocit pro mé malé autistické já

1.5.2024 (150km)
Dneska proběhla očista GS po koupi, ráfky hrály mnohá odstíny šedé, ale po dvou hodinách práce jsou opět hezké, sice mají šrámy, ale opět vykoukla původní povrchovka
Silikonem jsem lehce zatáhl kontrolní okénko oleje, protože trochu rosilo. Vyrušil jsem asi centimetrovou vůli na plynu. Všeobecně jsem vyčistil co bylo špinavé a hned vypadá GS více k světu a můžu si ho zašpinit znova, sám a podle sebe

Horus
Horus napsal 01.05.24 v 16:47

Přibudou, včera jsem ho dovez

elvis78
elvis78 napsal 01.05.24 v 12:44 10b.

málo fotek, ale vypadá dobře