Kawasaki Versys 650 (2021)

Vlastník Asinedeni
Vloženo 2.5.2024
Aktualizováno 2.5.2024

Cesťák s výhodami slinice. Dravý motor ve vyšších otáčkách, perfektní převodovka, jako u všech Kaw.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

Suzuki DL 650 V-Strom: Méně pohodlný posez, vyšší sed.

První dojmy - Perfektní cestovatelský posez. Při mojí (easy) jízdě moc pěkná spotřeba kolem 4,5 litru.

Motorku bych doporučil pro - Mám 174 cm a myslím, že pro nižší postavy je Versys 650 už nevhodný. Nemám ji tedy nijak sníženou, ale na červené stojím na jedné noze na tom kloubu u palce :-) Bála jsem se manipulace, kterou sice ještě zdaleka nemám hravě zmáknutou, ale i ženská si poradí.

Doplňky na motorce - Od předchozího majitele jsou nainstalované blastry kolem rukou.
Od výrobce origo boční kufry.

Ostatní čeká na mě a na zimu

Upgraduji z Kawasaki er5 Twister, 500 ccm, rv 2006. Lepší posez v porovnání s naháčem, primárně proto jsem motorku vyměňovala.

Vzhledem ke stáří (2021, najeto 5k km) i lepší studený start, chod spojky a převodovky.

Motorově i konstručně velmi příjemná motka, jen jsem si chvíli zvykala na citlivost plynu, byť má předepsanou vůli. V řešení mi pomohla plastová pacička na plyn, aka manuální tempomat.

Mám dva origo kufry, které pěkně ladí. Teď jsem testovala balení, ale k tomu mohu napsat víc až po 3denním výlete do Polska, který mě teď čeká.

Versys je primárně na silnici, nejlíp se cítím na státovkách a okreskách. Dálnice nemusím, kvůli nudě. Terén nemám ozkoušený, ten mě čeká, až si budu sto pro jistá při manipulaci. Město je v pohodě, jen je to přesně rychlost mezi dvojkou a trojkou, takže buď jedu 45, nebo 55. Ale to se ve většině případech dá.

Vladounreal
Vladounreal napsal 02.05.24 v 19:20 10b.

Moc pěknej Versys. Taky se mi v téhle barvě moc líbí. tak ať ti dělá jen radost.