Yamaha XSR 900 (2023)

Vlastník jardakovarik
Vloženo 8.5.2024
Aktualizováno 8.5.2024

Po delší době, když jsem jí viděl, tak jsem se do ní zamiloval a po první jízdě jsem jí obdivoval co má za super motor.

Motorka koupena od Yamaha Písek - super prodejce

BMW R nineT Racer: špatné posezení - původní majitel zatajil nehodu

První dojmy - Moc se mi líbil její projev . Motorka je hrubá a připomněla mi vzdáleně i moje starší nahé morky co jsem měl /Raptor 1000, Tuono RSV, Corsaro Veloce/ s tím rozdílem, že na vše dohlíží i elektronika a je ve všem skoro jistá a dost věcí i odpustí. Podvozek je tvrdý a krásně padá do otáček.

Motorku bych doporučil pro - Snad pro každého ,kdo si chce užít , že vypne hlídač a jede jak na starém stroji a kdo se bojí - vše omezí a motorka se chová jak beránek.

Doplňky na motorce - přední malá kapotáž, padáky, zadní držák světla, polep nádrže

Tuto motorku jsem si vybral úplně náhodně. Chtěl jsem koupit BMW R nineT Racer , ale prodejce mi zatajil , že byla bouraná a také jsem měl strach z posedu a z mé velikosti jestli se na ní vůbec složím. Dále jsem se poradil s kamarádem z Otvovic "Frenky" a po první návštěvě salonu Yamaha v Písku jsem se zamiloval. Na fotkách motorka vypadala nic moc a ve skutečnosti je nádherná a ten moderní retro styl je opravdu super. Dále i zvuk z toho hrnce pod motorkou je super a jízda na ní, když člověk vypne všechno co mu pomáhá a dá plný plyn je ohromující.

VikousS4
VikousS4 napsal 09.05.24 v 04:57 10b.

gratulace! super volba

strakon
strakon napsal 08.05.24 v 22:53

Frennky
Frennky napsal 08.05.24 v 21:35 10b.

Bohužel, víc bodů tady dát nejde... Užívej jak můžeš