Royal Enfield Interceptor (2023)

Vlastník LukynHot
Vloženo 17.5.2024
Aktualizováno 17.5.2024

Typický moderní klasický roadster, se kterým je radost jezdit na klikatých silnicích, nebo v městské džungli, se stejnou lehkostí a grácií jak pro začátečníky tak pro zkušené jezdce.

Motorka koupena od dnx-shop.cz

Jawa 350 CL: Dvouválec, 650, Maximální výkon pro A2

První dojmy - První dojmy? Pecka! Je to má první motorka na silnici takže jsem z ní nadšený. Zvuk s origo výfuky slušný, ale stejně jsem byl rozhodnutý že to bude první věc kterou vyměním.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo nikam nespěchá, pro každého kdo má rád klasické stroje ale nechce se starat o starou motorku, pro každého kdo rád poslouchá dunění výfuků.

Doplňky na motorce - koncovky výfuků S&S, ukazatel teploty oleje.

Chtěl jsem klasickou motorku ale zase ne starou. (chci jezdit ne se v tom vrtat)
Klasické motorky se mi vždy líbili. Chtěl jsem něco na občasné výlety po okolí. Jen tak se odpoledne projet a za 2 hodinky se vrátit domů.
Původně jsem přemýšlel o nové Jawě 350 CL, je to krásná motorka. Taky jsem ji na Moto salonu v Brně hodně očumoval. Jenomže pak jsem od stánku Jawa přišel ke stánku Royal Enfield. Tam jsem uviděl Interceptor 650, hned jsem se na něj začal vyptávat. Po nasátí všech potřebných informací jsem věděl že Jawu ne, že chcu RE!
Po asi měsíci už jsem si pro něj jel do dnx-shop Hodonín (oficiální prodejce RE)
Motorka přesně splňuje to na co jsem si ji koupil. výlety po okolí při rychlostech 80-100, krása! Ale pokud člověk chce dá se s ní v pohodě uhánět i 150.
Po zajetí a prvním servisu při 500km jsem objednal výfuky S&S a musím říct že ten zvuk je pecka jak sviňa! Hned po první jízdě jsem z nich vyšrouboval ucpávky a od té doby tady všechny obšťastňuji krásným zvukem twin motoru!
Abych to shrnul tak jsem s motorkou jako takovou velice spokojený. Jediné mínus je originální sedlo (nejdelší jízda kterou jsem jel byla 150km a řiť trpěla)
ale to se dá řešit.

Aldamore73
Aldamore73 napsal 25.05.24 v 15:17 10b.

Tak se dívám, že jsi si ho na konec pořídil ( kecali jsme spolu na prodejně DNX o Royalech, kupoval jsem GT ) krásnej v té barevné kombinaci. Kde jsi kupoval ty výfuky?

Taliján
Taliján napsal 21.05.24 v 21:40 10b.

Svezl jsem se na predvadecce a je to fakt stylovka. Skvela volba

MrWonderful
MrWonderful napsal 20.05.24 v 11:45 10b.

Interceptor jsem zkoušel. Za mě super motorka, a když se k tomu dá správnej laďák, zvuk je fakt nádhernej. Co se výkonu týče ani to mi nepřišlo až tak hrozný :DD Horší za mě byly brzdy, přišlo mi, že to skoro nebrzdí. Ale jinak krásná stylovka! Ať slouží