Husqvarna SMR 610S/TE 610E (1999)

Vlastník Hazi
Vloženo 10.5.2007
Aktualizováno 13.5.2007

Je to luxusní sroj má to 34kw, blastry Acerbis,brzdy Brembo, new gumy Dunlop. Helma Airoh Tiger MAtt...

Zkušenosti: Tak jako malej sem začínal na Pionýru :D apak to byla ČZ 175 Croos a noblesni perstavba s rámem z Yamahy..

Cesty: Zatim žádný ale už se na všechno připravuju... :)

Další info: Líta jako vítr a to projíždení zatáčkama je paráda.. mohu jen doporucit.

napsal 26.10.07 v 10:50

cus, kolik si ten jednoval vezme?? zajima me prumer, nadrz je na cca10? abych nebyl furt u pumpy diky

Hazi
Hazi napsal 13.06.07 v 22:20

Ja mam v tp u tyhle napsano 25kw takže cáájk ja sem na tomhle letel 170km v kuse a taky pohodcicka zadenej problem krasna ovladatelnost jinak maximalku sem z toho vytahl 190km/h a neco

Hujer
Hujer napsal 13.06.07 v 14:10

Pěkná, uvažoval jsem o ní, ale nebyla k mání žádná 25kW. Takže mám 410... A dá se na tom určitě dál než 60km Z vlastní zkušenosti: Bez problému se dá ject těch 150km v kuse,pak to začíná bejt i bolestivý

Hazi
Hazi napsal 07.06.07 v 17:40

4Dark Demon:Je to libostni zatim sem s ni nemel zadnej problem akor co se tyce oleje tak se vyplati koupit drahej Agip co do toho Italove lejou dal sem tam totiz Motul a sem tam proklouzla spojka koupil sem Agip a zadnej probelm spojka v pohode..Jinak se da rict ze zadnej problem jedine když mas už v nadrzi fakt malo benzinu a sviti ti rezerva a motorka tak tejdenstoji tak pak neche chytit ale jinak v pohode muzu vrele doporucit jel sem na ni v kuse asi 60km a pohoda ..

dark-demon
dark-demon napsal 06.06.07 v 22:56

jak seš sní spokojenej???já o ní uvažoval taky a pořád mi to nedá a možná to bude to co koupim po KTM